Yeni trend, Kırmızı elbiseler ve dudakların uyumu

  980 views
  0

  Sevgili Modafesto okurları. Yeni bir haftayı da geride bırakmak üzereyiz. Her zaman olduğu fibi şıklığa ve güzelliğe önem veren bayanın “bakımlı kadın” ın blogu olduğunu düşündüğüm modafesto da dolu dolu 1000’e yakın farklı fotoğrafı sizlere servis ettik bu hafta. Göstermiş olduğunuz tüm ilgiye sonsuz teşekkürler. Bu haberimizde sizi yeni stil trendi hakkında bilgilendirmek istiyoruz… Kırmızı modası…

  Kırmızı Elbise ve Kırmızı Dudaklar (2)

  2013 yazının oldukça trend renklerinden olan neonların yanı sıra, bu ya kırmızınında çekiciliğini yaşayacağımıza benziyor durumlar anlaşılan. Koyu kırmızı mat olarak kullanılan rujlar ile kırmızı ağırlıklı olarak desenlenmiş veya tamamen düz kırmızı olarak giyilmiş abiye elbiseler ile gecelerin en çekici kadınları olabilirsiniz.

  Kırmızı Elbise ve Kırmızı Dudaklar (3)

  Çok sayıda ünlünün yaz aylarının henüz başında iken tercih ettiği kırmızı gece elbiseleri ve patlayan rujlar bu yazın yeni tredlerinden olarak da nitelendirilebilir. Gece gzemeleri ve davetler için kırmızı bir abiye elbise üzerine sizde kırmızı koyu tonlu bir ruj kullanabilir bu trende ayak uydurmuş olabilirsimiz.

  BİR CEVAP BIRAK

  Please enter your comment!
  Please enter your name here