Yeni Trend Bayan Smokin Modelleri

1.285 views
0
2015 Bayan Smokin Modelleri

Yeni Trend Bayan Smokin Modelleri

Kuralları koyan da yıkan da modacılar. Bu yüzden moda dünyasında hiçbir şey kesin ve değişmez değil. Erkek giyim eşyası olarak anılan smokinlerin kadınların gardıroplarında yerini almaya başlaması da bunun en büyük kanıtı.

Bayan Smokin Modelleri
Bayan Smokin Modelleri

Özel davetlerde abiye giyme zorunluluğunu ortadan kaldıran ve farklı olma beklentisini fazlası ile karşılayan yeni trend bayan smokin modelleri sayesinde kadınlar da maskulen bir şıklığın temsilcisi olmaya aday görünüyor. Modeller arasında siyah rengin ağırlığı göze çarpsa da farklı renk alternatiflerini bulabilmek de mümkün. Özellikle koyu renkli smokinler beyaz gömlek ile harika bir kombin oluşturuyor. Smokin takımlarında genelde ceket kesimi daha dar ve net çizgilere sahip olurken pantolon paçaları olabildiğince bol bırakılmış. Kadın smokinlerinin erkek smokinlerinden farkı küçük detaylarda ortaya çıkıyor.

2015 Bayan Smokin Modelleri
2015 Bayan Smokin Modelleri

Özellikle ceketlerde kullanılan metal düğme ve süslemeler bu tasarımı kadınlara özgü hale getiren en önemli detaylar arasında. Pantolon paçalarını geniş tutmak istemeyen kadınlar dar paça takımlara da göz atabilirler. Bu tasarım özellikle vücuduna güvenen ve uzun boylu kadınlara çok yakışıyor.

Bayan Smokin Modelleri 2015
Bayan Smokin Modelleri 2015

Smokin denince akla gelen ilk aksesuar olan papyon da unutulmamış. Yine erkek giyim eşyası algısı yaratan bu aksesuar da kadınların üzerinde oldukça sıra dışı ve etkileyici bir dönüşüme uğramış durumda. Dikkat çekme konusunda cesur ve sıradanlığı kabul etmeyen kadınlar moda dünyasının bu yeni trendini şapka gibi aksesuarlar ile tamamlayabilirler.

Bir önceki yazımız olan Oscar De La Renta'nın 2017 İlkbahar Koleksiyonu başlıklı makalemizde Oscar De La Renta ve Oscar De La Renta Elbise Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here