Yeni Moda Dövmeler

Posted on Eki 12 2016 - 5:09pm by Zeynep

Dövmeler insan ruhunun dışa vurumdur. Asi, uysal, gezgin ya da aşka âşık bir sanatçı olabilirsiniz. Bunu dışa vurmak için dövmeden daha iyi bir yol yoktur. Sizi ilk gören biri bile kişiliğinizi hemen anlayacaktır. Üstelik çevrenin ilgisini çekmek için de bulunmaz bir fırsattır. Zamanla değişen kıyafet modası gibi dövmelerin modası da değişmektedir. Ruhlarını bedenlerinde bir ömür taşımak isteyenlerin tercih ettiği dövmeler zamanla yerlerini yeni dövmelere bırakmaktadır. Sol anahtarı, tiyatro maskesi, motor, sonsuzluk işareti veya pusula gibi dövmeler her zaman revaçta olan dövmeler olsa da zamanla yerlerini yeni moda dövmelere bırakmışlardır. Peki, bu dövmeler nelerdir.

Yeni Moda Dövmeler

Yeni Moda Dövmeler

Öncelikle elbette üç boyutlu dövmeler en çok istenen dövmelerdir günümüzde. Üstünüze konmuş bir kelebek, içinizden kopup kaçan bir kartal veya aslan, ayağınıza dolanmış bir kedi yavrusu veya boynunuzu sarmış bir yılan. Uzaktan sanki gerçekmiş görünen dövmeler sizi yeni bir çağ ile buluşturuyor.

Güncel Dövme Modeli

Güncel Dövme Modeli

Eğer bir çiftseniz sizin için yeni moda dövmeler de var. Mesela yüzük parmaklarınızda partnerinizin ismi, ses tınısı veya birbirini tamamlayan sözcükler. Bir araya gelince tamamlanan görüntüler tam çiftler için yapılmış olan dövme çeşitleridir. Sonsuzluk işareti ve yüzük dövmeleri ise hiç eskimemekte eğer gezmekten hoşlanan kişilerseniz bir fotoğraf makinesinden başlayıp koca Eiffel’i avucunuza sığdırmak kadar bin bir çeşit dövme çeşidi de sizi beklemekte. Canlı renklerle yapılan dövmeler ise en çok tercih edilenler arasında. Artık siyah dövme yapmak istemeyenlerin tercihi haline gelen bu dövmeler size renk katacak.

Dövme Modelleri

Dövme Modelleri

Ayrıca en çok sırt ve boyun bölgeleri tercih edilmektedir dövmeler için. Ayak bilek bölümü, el bilek bölümü ise hala en çok tercih edilen bölümler arasındadır. Eğer sizde yeni moda dövme yapmak istiyorsanız kişiliğinize en uygun dövmeyi bulun ve vücudunuzda sergilemeye başlayın.

 

Bir önceki yazımız olan Tory Burch 2017 Koleksiyonu başlıklı makalemizde tory burch babet replika, tory burch babet ucuz ve tory burch beymen hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave A Response