Yaza Uygun Büyük Beden Tişört Modelleri

  439 views
  0

  Yaza Uygun Büyük Beden Tişört Modelleri

  Yaz aylarının sıcaklığını yavaş yavaş hissetmeye başladığımız şu günlerde, özellikle kilolu bayanlar için üzerlerine giyecekleri tişörtler çok önem kazanmaya başladı. Kilolardan dolayı zaten çekilmez bir hal alan yaz sıcakları, bir de yanlış tişört seçimleriyle daha da çekilmez olabiliyor.

  Böyle durumlarda işin kolayına kaçmış olsak da, içerisinde özgürce hareket edebileceğimiz büyük beden tişörtlere yönelmek doğru bir tercih olabilir. Çünkü dar kalıplı ya da küçük beden diye tabir ettiğimiz, vücudu saran ve günlük yaşantıda hareket etmeyi zorlaştıran tişörtler, havalarında sıcaklığını göz önüne aldığımızda terlemeyi daha da arttıracaktır.

  Büyük beden tişörtleri sadece kilolu hanımlar tercih edecek diye bir kaide yok. Zayıf olan hanımlar için de büyük beden tişört giyme, aynı zamanda güzel bir moda stili haline gelmiş durumda. Acaba 2014’ün yaz döneminde birçok bayanda görmemizin mümkün olduğu bu büyük beden tişörtlerin hangi renkleri daha çok tercih ediliyor?

  Zayıf ve beyaz tenli bayanlar daha çok pembe ve sarı ağırlıklı modelleri tercih ederlerken, bu modeller bazen düz renk bazen desenli olarak da kullanılabiliyor. Esmer tenli bayanlar ise en çok beyaz renkleri tercih ediyorlar ki, olması gerekende bu. Çünkü her kıyafette olduğu gibi tişörtlerde de esmer tenli insana açık renk çok yakışıyor. Kilolu bayanlar ise düz renklerin aksine desenli ve koyu renkleri tercih ediyorlar. Bu tercih ile rahat hareket edebildikleri gibi desenli koyu renkler kiloyu saklamada bir numaralı yardımcı olabiliyor.

  BİR CEVAP BIRAK

  Please enter your comment!
  Please enter your name here