Yay Burcunun Genel Özellikleri

  355 views
  0

  Yay Burcunun Genel Özellikleri
  Yay  Burcu Özellikleri, burçların genel özelliklerini incelemeye devam ediyoruz.Yay Burcu Erkeği, Yay Burcu Kadını hakkında bilgileri uzmanların açıklamaları doğrultusunda sizlerle paylaşıyoruz.

  Yay Burcu / 22 Kasım-21 Aralık

  Yay Burcunun Genel Özellikleri

  Burçlar kuşağının dokuzuncu burcudur . Yüksek seviyede mental algılama , din , genel eğitim ve öğrenimi sembolize eder .

  Yay burcu insanları için dürüstlük ve açık olmak oldukça önem taşır . Bu burcun insanları bağımsızlıklarına ve özgürlüklerine düşkün olurlar .
  Yay burcu insanları için söylenecek söz “Ben görüyorum” dur . Bu burcun insanları uygulamaya geçme hevesi ile doludurlar . Açık ve çabuk dostluk kurabilen insanlardır . Hedeflerine güçlü , pozitif düşünceleri ile ulaşırlar . İyimserlik ve idealistlik sembolüdürler .

  Onların ilginç bir şansı vardır ve onlar buna aşırı güvenirler . Bu şanslarının onları hiç terketmeyeceğini düşünürler . Yardıma ihtiyaçları olduğunda , onlara yardım kendiliğinden gelir . Bazen son dakikadada olsa yardım alırlar , olayları veya problemleri çözülür .

  Yay burcu insanları doğuştan sorumluluk hisleri ile doğarlar ve ne olursa olsun üstlendikleri sorumluluğu taşıyabilen insanlardır . Hem kendileri hemde toplumun refahı için sorumluluk hissederler . Yay burcu insanı eğitimsiz ise genel kültürünü geliştirir .

  Temel fikirler , güncel konular , yeni fikirler ve düşünceler hakkında bilgisi olur . Bu burcun insanları çevrelerinde bulunan insanlara karşı dürüsttürler , adaletli davranırlar , gerektiğinde yardımda ederler . Uyumlu ve sayılan birisi olarak tanınırlar , öyle de tanınmak isterler .

  Çevreden Yay burcu kadar etkilenen başka bir burç daha yoktur . Fakat Yaylar bunu çok iyi gizleyebilirler . Bu burcun insanı dar bir çevrede mutaassıp ve dar görüşlü olur , geniş bir çevreye ihtiyaç duyar .

  Dikkatli olmak onların yaşamlarında fazla ön planda değildir . Riske girmeyi severler . Doğru ve açık konuşurlar . Davranışlarında yapmacıklığa yer yoktur . Davranışlarında aceleci ve sabırsız olabilirler . Bu onların yaşamlarında birçok yanlış adım atmalarına sebep olur . Herşeye rağmen idealist düşüncelerini kaybetmezler . Gerçekleri söylemekten çekinmezler .

  Yay burcu insanlarının sezgisel düşünce sistemleri vardır . Bu onların olabilecek olayları önceden bilmelerini veya sezinlemelerini sağlar . Yay insanının kötü huyları çok dik kafalı , inatçı olmaları ve birden fazla işle uğraşmak istemeleridir .

  Başka insanların cesaret dahi edemeyeceği konuların ve olayların içine girmekten hoşlanır . Bunu çok normal bulurlar ve normalmiş gibi davranırlar .

  Gezip görmek , seyahat etmek , dış ülkelerle bağlantıda olmak onların sevdiği şeylerdir . Bazen devamlı evde kalırlar . Bu onların kendilerini iyi hissetmediklerinin belirtisidir . Bir ilginç yönleride zaman kavramlarının çok geniş olmasıdır .

  BİR CEVAP BIRAK

  Please enter your comment!
  Please enter your name here