Takı Seçimi Nasıl Olmalıdır?

  366 views
  0

  Takı Seçimi Nasıl Olmalıdır?

  En çok sıkıntı çektiğimiz konulardan biri olan aksesuar seçimi hakkında sizlere vereceğimiz tüyolar ile artık uyumun adı siz olacaksınız. Takı seçimi nasıl olmalıdır konusunda en çok dikkat edeceğiniz ayrıntılardan biri de yaratacağınız kombine uyumlu parçalar seçmektir.

  İşte bu hususta sizlere düşen görev kombininizin sahip olduğu renk ve stili belirleyerek uygun parçaları bulmak. Bunun yanı sıra vücudumuz uygun parça seçimini gerçekleştirmek için en çok boyun ve dekolte kısımlarına dikkat etmelisiniz. Eğer boyun kısmınız olduğundan uzun ise büyük aksesuar parçalarını kullanmalısınız.

  Yine takı seçimi konusunda saçlarınızın toplama şekline de dikkat etmelisiniz. Eğer toplu saç modelini tercih edeceksiniz kesinlikle halka küpe yâda büyük taşlara sahip küpe modellerini tercih etmelisiniz.

  Eğer saçlarınızı dağınık kullanacaksanız sade ve küçük aksesuarlar kullanmalısınız. Dikkat edeceğimiz diğer bir husus ise kullandığınız kombininizin modelidir. Eğer sırtı açık bir elbise modelini tercih ediyorsanız kullanacağınız büyük taşlara sahip kolyeler boyun kısmınızın olduğundan uzun gözükmesini sağlayacaktır.

  Yarattığınız kombinde siyah ya da beyaz renk tonları ağır basıyorsa altın ve gümüş aksesuarlar bu giyim için biçilmiş bir kaftan olacak.

  Yine soft renklerden yana tercih yapan bayanlar ise pastel tonlara sahip takı seçimi yapabilirler. Göz karmaşası adına kombininizde kullanacağınız renklerin bir ton açığını tercih ederseniz bu sorunu kolaylıkla ortadan kaldırabilirsiniz.

  Yeni fikir ve tüyolarımızdan faydalanmak istiyorsanız internet sitemizi takipte kalabilirsiniz…

  BİR CEVAP BIRAK

  Please enter your comment!
  Please enter your name here