Takı Kombini

  349 views
  0

  Takı Kombini

  Kendini ifade ediş biçimi, bir nevi kişisel imzanız olan tarzınızı belirledikten sonra tepeden tırnağa aynı stili devam ettirecek kıyafet ve aksesuarlara göz atmaya sıra gelir. Kıyafet seçimi işin en önemli ayağını oluştursa da kıyafetleri tamamlayacak aksesuarlar olmadan tarzınız tam olarak oturmayacaktır. Aksesuarlar arasında ilk sırada gelen takılar, artık sadece altın ve gümüş gibi madenlerden değil aklınıza gelebilecek her türlü materyalden üretildikleri için bol alternatif sunuyor. Üstelik artık sokak modasında kullanılan takılarda da renk ve tasarım olarak abartılı modeller revaçta.

   Takı kombini seçeneklerimiz arasındaki ilk modelde gündüz ve gece rahatlıkla kullanılabilecek bir tasarımı görüyoruz. Lila, bakır ve beyaz gibi birbirini tamamlayan renklerin hoş bir uyumunun görüldüğü kombindeki kolyede iri boncukların yanında örme çiçek desenleri yılın modası işaret parmağı yüzüğünde de devam ettirilmiş. Bileklerde ise yine aynı renk tonlarında irili ufaklı halka bileklikler kullanılarak tasarıma sportif bir hava katılmış.

   Diğer kombine baktığımızda altın renginin modasının hiç geçmeyeceğini daha iyi anlıyoruz. Birkaç sezondur karşımıza çıkan büyük kadranlı saatler kadınlar arasında oldukça popüler hale gelmiş durumdaydı. Bu tarz bir saatin yanında farklı boyutlarda zincir formlu bilezikler kullanarak saatinizi gece davetlerinde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Zincire takılan kalp şeklinde, kilit girişi olan figür ise kombinin en dikkat çekici ayrıntısı. Yaz yüzünü gösterdiğinde model ve renk seçiminde daha cesur olunur. Yazlık takılarda da bu durum geçerli. Son kombinimize göz attığımızda türkuaz mavisi ve turuncunun birbirine ne kadar yakışabildiğini görüyoruz. Çift sıra iri taşlı kolyede mavinin tonları kullanılmış. Turuncu detayları bulunan zincir formlu bilekliklerin yanındaki mavi taşlı zarif bileklik iri taşlı yüzük ile harika bir kombin oluşturarak uçuşan elbise ve etekler ile yaza damgasını vuracak bir tarz yakalamanıza olanak veriyor.

  BİR CEVAP BIRAK

  Please enter your comment!
  Please enter your name here