Sezonun Son Dekolte Trendi

  355 views
  0

  Sezonun Son Dekolte Trendi
  Modası hiçbir zaman geçmeyen yırtmaç ve bacak dekoltesinin yanında bu sezonun yeni dekolte trendi ise köprücük kemiği dekoltesi. Göğüs dekoltesinin popülerliğini geçen köprücük kemiği dekoltesi, özellikle retro modasının kazandığı popülerliğin artması ile daha çok kadının kullandığı köprücük kemiği dekoltesi daha uzun bir süre gündemden düşecek gibi görünmüyor.

  Köprücük kemiği dekoltesini en iyi sergileyen, elbette kayık yaka üstler. Bu sezonun en hit parçalarından biri olan kayık yaka, bluz ve elbiselerde son derece gözde. Aynı zamanda gelmiş geçmiş en zarif stillerden biri olan kayık yaka, kullanıcısını her zaman zarif, asil ve şık gösteren şaşmaz parçalardan biri.

  Omuz dekoltesi de bu sezonun en gözde trendlerinden biri. Üstelik bu modaya uymak için omuz dekoltesi olan parçalar satın almaya da gerek yok. Evdeki t-shirt, bluz, kazak ya da elbiselerinizin omuzlarını biraz düşürerek giyerek bu modayı yakalamanız gayet mümkün.

  Son derece zarfi bir dekolte tercihi olan köprücük kemiği dekoltesini kullanmak için en ideal parçaların başında ise tek omuzlu üstler var.Üstelik sadece gece değil gündüz kıyafetlerinde sık sık göreceğimiz tek omuz modasına, üstlerinizi bir beden büyük alıp omuzlarınızdan birini çaıkta bırakarak da uyabilirsiniz. Bu sezon her yerde sıklıkla göreceğiniz tek omuzlu üstlerden edinmekte fayda var. Bizden söylemesi.

  V yakalar ise köprücük kemiği dekoltesi için en şık yakalar olarak popülerliğini hiç bir zaman kaybetmeyecektir. Tüm zamanların ve tüm kadınların “zamansız moda parçası” olan V yakayı bu sezon, eğer cesaret edebilirseniz, daha derin seçebilirsiniz.

  BİR CEVAP BIRAK

  Please enter your comment!
  Please enter your name here