Seksi Olmanın İpuçları

  368 views
  0

  Seksi Olmanın İpuçları
  Her kadın seksi giyinmek için çaba sarfeder ve belki de bunun için giyinir. Seksi olmanın ise ne yazık ki tek bir formülü yok. Her kadını seksi gösteren yol farklıdır. Seksi olmak ve seksi giyinmek için işte size bir kaç küçük tüyo:

  • Dar elbise, elbett her kadına seksilik katar. Eğer vücudunuz buna uygunsa giydiğiniz dar elbisenin size verdiği o şahane duyguya bayılacaksınız!
  • Topuklu ayakkabıda seksi bir görünümün olmazsa olmazı. Elbette ki topuklu ayakkabılarla yürümek ve hatta ayakta durmak bile başlı başına zor. Ama tüm bu zorluğuna rağmen, yüksek topuklu stiletto kadar bir kadına kendini seksi hissettiren çok az şey vardır.
  •  İç çamaşırı her kadının dünyasında çok özel ve önemli bir yer tutar. Eğer göğüs dekoltesi olan bir elbise, bluz ya da gömlek giymeyi düşünüyorsanız, içine giyebileceğiniz sütyen sadece dantel sütyendir. Sadece bu bile sizi inanılmaz seksi yapabilir!
  • Genel olarak düşünülenin tam tersine aşırı dekolte kadını seksi kılmaz. Aksine ucuz ve bayağı bir görünüm vereceği için istenilenin tam aksi bir duygu bile oluşturabilir. Bu yüzden dekoltenizi sınırlı tutmaya çalışın. Eğer bacak dekoltesi kullanmayı seviyorsanız buna bir de sırt dekoltesi eklemeyin. Ya da göğüs dekoltesini gereğinden fazla abartmayın.
  • Seksi görünmenin en temel şartlarından olan aksesuarları da unutmayın. Yerinde kombinlenmiş bir aksesuar kadına şıklık ve seksilik katar.
  • Ancak tüm bunların üzerinde şunu iyi bilin ki bir kadının seksi görünmesini en büyük faktör öncelikle kendine güvenmektir!

  BİR CEVAP BIRAK

  Please enter your comment!
  Please enter your name here