Pınar Şems 2013 Tesettür Tulum Modelleri

Galeriyi Göster ( 20 ) Editör Hakkında Yorumlar (0)
Modafesto / 28-05-2013 - 08:00 tarihinde ekledi.
Pınar Şems 2013 Tesettür Tulum Modelleri

Yazın gelmesi ile birlikte rahatlık isteyen hanımların tercihi olarak bilinen tulum tasarımları şık ve bakımlı olan tesettürlü bayanların da tercihi oluyor. Pınar Şems‘in tasarımı ve çizgileri ile bütünleşen yazın en popüler, renklerinden oluşan Pınar Şems 2013 Tesettür Tulum modellerini galerimizde bulabilirsiniz.

z-kemerli-tulum--bordo--pinar-sems-11543

Pınar Şems‘in Tesettür Tulum modellerinde, (setinde) z kemerler, ve yaızn moda renkleri pembe, yeşil ve bordunun pastel tonları kullanılmış.

z-kemerli-tulum--lacivert--pinar-sems-11544

Pınar Şems markasının yanı sıra diğer tesettür giyime hitap eden markaların ürünlerinin satışının yapıldığı , modanisa internet sitesini ziyaret ederek , bu çok çekici ve zarif Z kemer destekli tesettür tulum modelleri 195,00 TL karşılığı satın alabilirsiniz.

Adres : http://www.modanisa.com/pinar-sems.shtml?renk=0&marka=0-1184&beden=0&prmin=0&prmax=395&o=6&s=1&filtre=

Bu içerik kombin, ürünler, markası ile ilişiklidir. Üstteki menüden ya da linkine tıklayarak, diğer ilişiklenmiş ürünleri görüntüleyebilirsiniz.
Modafesto

Modafesto Hakkında :

23 Yaşında, Halkla İlişkiler Mezunu.Blog tutuyor, makyaj yapmayı çok seviyor. Her ne kadar kendisi dikemese de iyi giyinmeyi ve kombinler yapmayı bunları paylaşmayı çok seviyor. Modafesto.com kurucu ortaklarından.
Tüm yazıları için tıklayınız - - Google plus’da ki Sayfam

Güncellemeler anında eposta kutusunda!
Sosyal Medya wordpress tema curve fever oyna