2016 Oturma Odası Modelleri

541 views
0

Oturma Odası Modelleri, Oturma Odası Modelleri 2016

Evin ortak alanı ve belki de en çok kullanılan mekanı oturma odalarını düzenlerken bu oda da kullanılacak mobilyaların özellikle işlevsel ve konforlu olmasına dikkat edilir. Salonlar daha resmi misafirler için hazır bekletilirken oturma odaları genelde daha samimi sohbetlere tanıklık ederler. Televizyonun bulunduğu, akşamları evin fertlerinin buluştuğu bu odalar için mobilya firmaları da konsepte uygun ayrı koleksiyonlar hazırlarlar.

 Oturma Odası ÖrneğiYeni sezonun oturma odası modellerine baktığımızda eskiye nazaran çok daha iddialı tasarımlara imza atıldığını görüyoruz. Kullanım sıklığı açısından bu odadaki mobilyalarda yıpranma riski daha yüksek olduğu için kumaş seçimi de en az model seçimi kadar önemlidir. Ayrıca leke tutmayan kumaşlar da bu mekan için seçilen mobilyalar için öncelik olmalıdır. Yatak olabilen, saklama alanı bulunan çok amaçlı mobilyalar da sadece günübirlik değil yatıya gelen misafirler için yine bu odalarda kendine yer bulurlar.

Oturma Odası Modelleri 2016Salonlarda kullanılan standart ölçü ve adete sahip takımların yerine oturma odalarında belirli bir standart gözetilmesi gerekmez. Odanın boyutuna göre üçlü, tek renk bir koltuğun yanında cıvıl cıvıl renk ve çiçek desenlerine sahip tekli koltuklar ile rahatlıkla kendi tarzınızı oluşturabilirsiniz. Ayrıca son yılların gözdesi köşe koltuklardaki ebat seçenekleri de onları bu odalar için ideal bir tasarım haline getirmiştir. Evin her köşesi içinde yaşayanların kişiliğinin birer yansımasıdır. Artık kendi modasını yaratan mobilya ve dekorasyon dünyasında son trendleri takip ederken, sizi yansıtan ürünü bulabilmek için sınırsız seçeneğiniz olduğunu unutmayın.
Oturma Odası Modelleri Foto Galeri

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here