Oturma Odası Avizeleri Nasıl Olmalı ?

Posted on Ara 28 2015 - 9:31pm by Serdar

Oturma Odası Avizeleri Nasıl Olmalı ?

Oturma Odası Avizeleri Nasıl Olmalı,Oturma Odası dekorasyonunda avize seçimi ve odalarınızda aydınlatmada kullanabileceğiniz püf noktaları modafesto sitesinde…

Oturma odası dekorasyonu yaparken tercih ettiğiniz mobilyalar kadar odanızın ışıklanmasını sağlayacak olan avize seçimi de oldukça önemlidir. Bazen odaya ışık saçan ve görüntüsü ile odadaki tüm ilgiyi üzerine çekmeyi başarabilir.

Çiçek Desenli Oturma Odası Avize Modelleri

Çiçek Desenli Oturma Odası Avize Modelleri

Oturma Odaları günün büyük kısmını geçirdiğiniz odalar olması bakımından en çok önemi ve ilgiyi hak eden odalardan bir tanesidir. Aileniz ile ile arkadaşlarınız ile hatta misafirleriniz ile zamanınızı bu odada geçirirsiniz. Bu yüzden oturma odasından beklentilerde yüksektir. Odanın atmosferinin yüksek olması aydınlatmanın sağlam olması ile paralel bir yapıdadır.

Oturma Odası Avize Modelleri

Oturma Odası Avize Modelleri

Işığının fazla sert olması gözleri yorabilir ama diğer yandan ışık saçtığı için tüm odanın net bir şekilde aydınlanmasını sağlar. İkisini bir arada yapmak için uygun modelleri tercih edebilirsiniz.

Eğer evlerinizde tercih ettiğiniz dolaplarınız cam detayları içeriyorsa aydınlatmanın vurması işle birlikte daha güzel bir görünüm kazanabilir. Dolap içerisine de ampul yerleştirebilir bu sayede içerisinde bulunan eşya ve aksesuarların daha şık görünmesini sağlayabilirsiniz.

Spot Lamba Modelleri

Spot Lamba Modelleri

Spot lambalar ön planda

Son yıllarda spot lamba kullanımı da yaygınlaşmış durumda odanız için planlayacağınız spot lamba kullanımı ile çok hoş bir hava yaratabilirsiniz.

Oturma Odası Avize Modelleri

Oturma odalarınızda tercih edebileceğiniz uygun avize modellerini sizler için foto galeri sayfamızda bir araya getirdik. Umarım beğenirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Odalara Göre Aydınlatma Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Odalara Göre Aydınlatma Modelleri, Odalara Göre Aydınlatma ve Odalara Göre Aydınlatma Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave A Response