Model Elif Çelik

  478 views
  0

  Model Elif Çelik
  Manken, model ve çiçeği burnunda bir oyuncu olan Elif Çelik, hem mesleki başarıları hem de seksepalitesiyle son dönemlerde adından bir hayli sıkça bahsedilen isimler arasında yer alıyor.

  Türkiye ve Dünyaca tanınan başarılı çalışmaları ve güzelliği ile bilinen Elif Çelik 15 Aralık 1987’de Türkiye’nin Diyarbakır şehrinde dünyaya gelen ünlü foto model lise eğitimi için ailesiyle birlikte İstanbul’a gelerek, dans eğitimi almaya başladı.

  Dans konusunda ki yetenekleri ile kısa zamanda, çeşitli mekânlarda dans gösterileri sunan ve bu anlamda artık tüm şovların vazgeçilmezi haline gelen Elif Çelik, dans konusundaki başarılarını sinemaya yansıtmayı başardı.

  Türk sinemasında birçok önemli filmde yer alan ve başarısınafazlasıyla başarı ekleyen ünlü foto model, şu sıralar Türkiye’de yapılan uluslararası festivaller de ve ürün tanıtım organizasyonlarında manken olarak görev almakta, aynı zamanda bikini ve iç giyim firmalarında foto model olarak görev almaktadır.

  Elif Çelik, Türk Magazin medyasında, uzun bir dönem daha, kendine yer bularak, başarı merdivenlerini hızla çıkacak gibi görünüyor.

   

  BİR CEVAP BIRAK

  Please enter your comment!
  Please enter your name here