Modacıların 2014 Yaz Kreasyonları

  299 views
  0

  Modacıların 2014 Yaz Kreasyonları

  Yaz geldi çattı. Özellikle modayı yakından takip eden bayanlar bu yaz ne giyeceğim derdine çoktan düştüler bile. Havalarında sıcak olmasıyla mümkün olduğunca ince ve hafif kumaşların tercih edileceği 2014 yazında bakalım ünlü modacılar koleksiyonlarında ne tarz kıyafetlere yer vermişler…

  Arzu Kaprol; bu yaz için özellikle beyaz tonlarını kullanmayı tercih etmiş. Arzu Kaprol’un 2014 yaz koleksiyonunda ağırlıklı olarak uzun düz renk veya karışık renkli elbiseler göze çarpıyor. Ayrıca beyaz, delikli bir de ceket eklemiş koleksiyonuna Arzu Hanım.

  Cengiz Abazoğlu; 2014 yazı için elbise modellerinde mavi tonlarını kullanmış. Boydan uzun açık veya koyu mavi elbiseler eklemiş koleksiyonuna. Etek ve bluz modellerinde ise beyaz üzerine şekilli desenler düşünmüş. Özellikle esmer bayanlara çok yakışacağını düşünerek tasarlamış olmalı bu modelleri.

  Dilek Hanif ise; diğer iki ünlü modacıya nazaran renklerde biraz daha değişikliğe gitmiş. Çoğunlukla mini ve uzun elbise modellerinden oluşan koleksiyonda kırmızı ve siyah tonları ağır basıyor. Uzun elbise modellerinde derin yırtmaçlar dikkat çekiyor.

  Gamze Saraçoğlu; İnci Deri için hazırladığı 2014 yaz koleksiyonunda daha çok sade ve modern giysileri kullanmış. Gamze hanım özellikle günlük hayatta rahatça giyilebilecek, renkleri çok fazla karıştırmayarak göz yormayan desenleri tercih etmiş.

  Yukarıda da yazdığımız gibi her modacının kendine has tarzı ve farkı var. Ama genel olarak göze çarpan benzerlik, kullanılan kumaşların hafif ve hava alabiliyor olması. Bunun nedeni de tabi ki yaklaşan yaz sıcakları…

  BİR CEVAP BIRAK

  Please enter your comment!
  Please enter your name here