Lastikli Halı Örtüsü Kullananlar

Posted on Eki 29 2016 - 4:50pm by Serdar

[M]erhabalar sayın Modafesto takipçileri bu yazımızda daha önceki yıllarda tanıtımını yaptığımız yeni bir ürün olan lastikli halı örtüsü modelleri hakkında bilgi ve örnek modeller vermiştik. Gelen yorumlar üzerine lastikli halı örtüsü kullananlar için bilgi paylaşımı olması açısından bu konuyu açmayı düşündüm.

Eğer sizlerde lastikli halı örtüsü kullanıyorsanız ve nelere dikkat edilmeli hangi modelleri almalı bu konuda yeni almayı düşünenler için bilgi vermek isterseniz yorum kısmından düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

Lastikli Halı Örtüsü Modelleri

Lastikli Halı Örtüsü Modelleri

Lastikli Halı Örtüsü Özellikleri

Evleriniz için oldukça kullanışlı olan ve sizi bir çok dertten kurtaracak olan bu ürün hakkında isterseniz biraz bilgi verelim. Başta en önemli özelliği lastikli yapısı sayesinde kıvrılma olmaması.

  • Leke Tutmaz
  • Ütü İstemez
  • Renk atmaz
  • Antibaktariyel
  • Kıvrılma olmaz

Renk açısından oldukça zengin bir arşive sahiptir. Kumaşı Polar ile sakın karıştırmayın. Özel üretim ile üretildiği için tüylü ve pamuklu bir kumaş özelliği taşımaktadır. Çocuklu ailelerde tercih edebilir. Naylon içermediği için gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Leke tutmayan özelliği sayesinde kullanıcı dostudur.

Lastikli Halı Örtüsü Fiyatları

Lastikli halı örtüsü fiyatları ortalama aşağıda ki tablodaki gibidir. Bunun yanı sıra ara ara kampanyalı bir şekilde alışveriş mağazalarına da gelmektedir.

Lastikli Halı Örtüsü Fiyatları

Lastikli Halı Örtüsü Modelleri

Daha iyi incelemeniz için size halı modellerinden (en çok tercih edilenleri özellikle) örnekler hazırladık. Galeriden ön izleme yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Çok Kaliteli Lastikli Halı Örtüsü Modelleri başlıklı makalemizde Çok Kaliteli Lastikli Halı Örtüleri, Çok Kaliteli Lastikli Halı Örtüsü ve Çok Kaliteli Lastikli Halı Örtüsü Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Comment so far. Feel free to join this conversation.

  1. Ayşe 22 Kasım 2016 at 00:16 - Reply

    Merhaba lastikli halı ortusu modeli diye paylastiginiz yazının kendi resmi olan ortuden istiyorum. 3.5 m2halim tam ölçüyü alıp gonderirim bana ulaşır misiniz lütfen

Leave A Response