Kuşburnu Yağı Faydaları Ve Cilt Bakımı

Posted on Eki 12 2016 - 4:57pm by Zeynep

Kuşburnu yağı özel olarak üretilen bir yağdır. Üretiminde bitki yapraklarından yararlanılır. Kuşburnu yağı vücudumuza birçok fayda sağlamaktadır. Özellikle cilt bakımı için inanılmaz derecede faydalıdır ve bu yüzden kozmetik dünyası için olmazsa olmazdır.

Kuşburnu Yağı Faydaları Ve Cilt Bakımı

Kuşburnu Yağı Faydaları Ve Cilt Bakımı

İnsanların en büyük sorunlarından olan yaş ilerledikçe kırışıklıkların artması kuşburnu yağı ile önlenmektedir. Kuşburnu yağı cildi nemlendirici özelliğe sahiptir. Deforme bölgelerinizin kırışmasını engelleyen en etkili silah kuşburnu yağıdır. Ayrıca vücudunuzda bulunan cansız hücreleri en etkili şekilde canlandırmaktadır.

kuş burnu ile cilt bakımı

kuş burnu ile cilt bakımı

Erken yaşlanma herkesin sorunudur. İşte bu soruna karşı kuşburnu yağı iyi gelmektedir. Kuşburnu yağı vücudunuzu soğuk havalara ve erken yaşlanmaya karşı korur. Kuşburnu yağının etkilerini cildinizde çok hızlı bir şekilde hissedebilirsiniz. Ayrıca kuşburnu yağı sayesinde kalıcı makyajlar yapabilirsiniz. Kuşburnu yağı yüzünüzdeki makyajın uzun süre silinmesini engellemektedir.

kusburnu yagi

kuş burnu yağı

Kuşburnu yağını cildimize nasıl uygulayacağımıza gelirsek, çok yağlı bir cilde sahipsek kuşburnu yağını sürdükten sonra 15- 25 dakika arası bekleyip öyle yıkamalıyız. Kuşburnu yağı çok etkili ve herhangi bir yan etkisi olmadığı için vücudumuzun el, yüz, ayak, bacak, göğüs ve kol olmak üzere herhangi bir bölgesine uygulayabiliriz. Kuşburnu yağı kuru ciltleri canlandırmakta çok etkilidir ve kozmetik firmaları ile güzellik salonlarının en çok kullandığı yağlar arasındadır. Kuşburnu yağını cildinize güvenle uygulayabilir ve kısa bir süre içinde sonuçlara ulaşabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Leke Çıkarıcı Doğal Yüz Maskeleri başlıklı makalemizde Leke Çıkarıcı Doğal Yüz Maskeleri, Leke Çıkarıcı Doğal Yüz Maskesi ve Leke Çıkarıcı Maskeler hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave A Response