Koton Plaj Elbisesi, Kaftanları Modelleri 2013

  1.023 views
  0

  Kısa bir süre sonra okulların da kapanması ile tamamen tatil sezonu gelmiş oluyor. Yazlıklara, deniz kenarlarına başlanacak seyahat öncesi, yavaş yavaş plaj çantalarımız dolmaya başlıyor. Peki plaj için elbisenizi seçtiniz mi ? Bikini veya mayonuzun üstüne alacağınız sizi sıcaklardan koruyacak elbiselere Koton’un 2013 yaz Plaj elbisesi kaftanı modellerini görmeden karar vermeyin deriz…

  Koton Ole Elbise

  Bel kısmı lastikli, 160 cm boyundaki bu çizgili pembeli elbise, Koton’un kalitesi ile 60 TL’lik fiyatı ile koleksiyondaki en beğendiğimiz modellerden.. Kavurucu sıcaklardan sizi yürüyüş esnasında koruyucu harika bir seçim olabilir.

  Koton Ole Elbise (3)

  Tabi Ole elbisenin bir başka modeli olan bu yaızn trend seçimlerinden, Floral desenlerin izlerini taşıyan seçenek. Ekru renk ağırlıklı, yarım astarlı bu seçim de gayet başarılı.

  Koton Çiçek Floral Desenli Ole Elbise (3)

  Koton Plaj Tulum

  Ole elbiseler yerine şort tarzı kombin yapmak isteyenler için, kıs abir tulum mevcut Koton’da. 40 TL altındaki satış fiyatı ile de koleksiyondaki ikinci çok beğendiğimiz ürün…

  Koton Plaj Tulum (1)

  Koton Ajurlu Plaj Elbisesi

  100% Polyester kumaştan imal edilen bu sarı Ajurlu elbise de çok çekici değilmi ? Sarı bu çok çekici Ajurlu elbisenin fiyatı ise 49 TL.

  Koton Ajurlu Elbise (1)

  Koton’un diğer 2013 Plaj Elbiseleri ve Plaj Kaftanları Modelleri

  BİR CEVAP BIRAK

  Please enter your comment!
  Please enter your name here