Koton Jean Kombinleri

  485 views
  0

  Koton Jean Kombinleri

  Yirmi yıla yakın bir süre önce hayatımıza giren Koton, ülkenin moda öncüsü sıfatını her yeni sezonda daha yukarılara taşıyor. Yeni sezon trendlerini kendine özgü tasarımlara dönüştüren, yenilikçi, yaratıcı ve modern çizgiler ile her daim farklı olmayı başarabilen Koton, uygun fiyat politikası ile de tüketici dostu bir marka olmaya hak kazanıyor. Markanın sınırsız tasarımları arasında amiral gemisini oluşturan Koton Jean kombinlerine göz attığımızda yine sınırsız bir kombin seçeneği ile karşılaşıyoruz.

   Kadın Jean modelleri arasında her bedene uygun ve her bedeni en mükemmel şekle dönüştürecek kesimde ürün bulabilmek mümkün. Dizden ayak bileğine kadar düz inen ve bacakları kusursuz gösteren Grace modeli ile sezonun modası göbeği açık bırakan askılı bluzlar oldukça yakışıyor. Kalça ve beli sararak toparlayan Carmen modeli ise topuklu ayakkabılar ile gece davetlerinde bile sizi gecenin yıldızı yapacak kadar iddialı. Rahat kesimli, bol ve maskulen bir model olan Boyfriend’i desenli tişörtler ile kombinleyip, yine şık bir topuklu ayakkabı ile feminen hale dönüştürebilirsiniz.

   Yeni nesil reform kumaş ve Koton’un mucizevi kalıp teknolojisi ile üretilen Magic Lift ve Magic Slim modelleri sihirli bir dokunuş ile kalça, bel ve bacakları toparlayıp, muhteşem bir görünüş elde edilmesini sağlarken, gömlekler ile uygun bir kombin oluşturabiliyor. Koton kataloglarında yüksek topuklu ayakkabı ve botlarınızı gizleyen, dizden yukarısı vücuda oturan ve paçaları genişleyen modeller ile birlikte kadın Jean koleksiyonu başlığı altında sayısız tasarım bulabilirsiniz.  Ayrıca aynı zamanda markanın kataloglarında erkekler için üretilen gerek renk gerek kalıp olarak gömlek, triko ve tişörtler ile birlikte günün her saati rahatlıkla kullanabileceğiniz sayısız tasarım da sizleri bekliyor.

  koton jean kombinleri

  BİR CEVAP BIRAK

  Please enter your comment!
  Please enter your name here