Koçtaş Şofben Modelleri Ve Fiyatları

Posted on Haz 18 2017 - 2:51pm by Elif Su

Koçtaş Şofben Modelleri Ve Fiyatları: Yaz aylarının yerini soğuk kış günlerine bırakması ile temel ihtiyaçlarımızı gözden geçirmek zorundayız. Özellikle sadece bizi değil tüm aile fertlerini ilgilendiren ihtiyaçlarımızı erteleyemeyiz. Bu ihtiyaçlarımızın başında evimizin sıcak su ihtiyacını karşılayacak şofben modellerini ve fiyatlarını gözden geçirmeliyiz. Evinizi yeniliyor da olabilirsiniz yada yeni bir ev kurma telaşına girmişte olabilirsiniz. Bu ihtiyacınızın es geçmeyip en konforlu seçimi yapmalısınız.

Günümüz şofben modellerinin başında hermetik şofben gelmektedir. Bacalı şofbenlerden farklı olarak çalışma prensibine sahip olan hermetik şofbenler bacalı şofbenler gibi ortamın oksijenini kullanmamaktadır. Hermetik şofbenler ise içerisinde barındırdığı bir sistem sayesinde ortam dışından bacası sayesinde aldığı havanın oksijenini ayırarak kendi kendini ateşleyip yakmaktadır, bu sebep ile de bacalı şofbenlerin en büyük zararı olan banyo yaparken banyonun ısınması için kapı penceresini kapattığımız banyoda oksijen kalmayıp ateşin sönmesi ile ortama gaz bırakıp zehirlenmeye sebep olmaktadır. Fakat hermetik şofbenlerde ortamın oksijeni kullanılmadığı için bu sorun ortadan kalmaktadır.

BAYMAK BH11 Hermetik Şofben
Ürün Kodu : 1000160174
Bakımı düzenli olrak yetkili servis aracılığı ile yapılan Hermetik Şofben BH11 uzun süre yüksek verimle kullanabileceğiniz bir üründür.
Özellikler
Kapasite:3-11 lt./dk
Voltaj:230 V
Baca Tipi:Hermetik
Gaz Tipi:Doğalgaz
Gaz Basıncı Doğalgaz:20mbar
Gaz Tipi:LPG
Gaz Basıncı LPG:30 mbar

Hermetik şofben de kendi içinde çeşitlere ayrılmaktadır. Fanlı tipi ve fansız tam hermetik tipi bulunmaktadır. Lpg’li kullanıma dönüştürülebilindiği gibi doğalgaza da uyumludur. 2 ile14 litrelik kapasiteye sahiptirler. Fanlı olan hermetik tipi tam otomatik ateşleme sağlamaktadır ve kullanım dışında kendi kendine kapanıp, su açıldığında tekrar devreye girer. Gelişmiş arıza bildirimi LCD ekran üzerinde olanları da mevcuttur.

Yine LCD ekran üzerinde su çıkış sıcaklığı, alev modülasyonu göstergesi de vardır. Her evin şıklığına ergonomik dizaynları ile uyum sağlayacaktır. Bütçe ve ihtiyaçlarınıza göre değerlendirebileceğiniz çeşitleri varıdır. Soğuk kış ayları başlamadan teminini kolay sağlayabilmek için çok geç kalmadan şofben ihtiyacınızı özellikle can sağlığımızı dikkate alarak hermetik tipte şofbenleri seçmeniz sizin iyiliğinize olacaktır.

Koçtaş Şofben Fiyatları
Koçtaş modeline ait şuan 3 şofben modeli bulunmakta ve kısıtlı sayıda üretilmektedir. Koçtaş Şofben fiyatları 849,90 TL başlayarak 969,90 TL’ye kadar çıkmaktadır.

Bir önceki yazımız olan 2017 Klozet Kapak Modelleri başlıklı makalemizde 2017 Klozet Kapak Modelleri ve Klozet Kapak Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave A Response