Koçtaş Çalışma Masası Modelleri ve Fiyatları

2.984 views
0
Koçtaş Çalışma Masası Modelleri

[H]em dolaplı hem de dolapsız olan farklı modeller bulunmaktadır. Dolapsız modeller, her yere kolaylıkla taşınabilen ve ayaklar üzerine oturtulmuş modellerdir. Oldukça pratiktir. 150 tl’ lik bir fiyata sahiptir. Farklı malzemeler ve renkler kullanılmıştır. Venge model çalışma masası en sade dolaplı çalışma masası modellerindendir. Geniş bir çalışma yeri ve tekli çekmecesi bulunmaktadır. 2 renk seçeneği vardır ve170 tl’ dir. Çekmece ve dolap sayısı arttıkça fiyat aralığı da değişmektedir. Üst kısmında dolap ayrıntıları bulunan modeller daha çok genç ve çocuk odaları içindir.

Koçtaş Çalışma Masası Modelleri
Koçtaş Çalışma Masası Modelleri

[B]u modeller de farklı renkler kullanılabilir. Pembe ve meşe renginin aynı anda kullanıldığı model de, masanın hem alt hem de üst kısmında dolaplar bulunmaktadır. Ayrıca kitaplık yerine de kullanılacak raflar bulunmaktadır.

Koçtaş Çalışma Masası Modelleri
Koçtaş Çalışma Masası Modelleri

Bu modelin fiyatı 250 tl’ dir. Daha modern bir görünüme sahip olan Breed çalışma masası modelinde farklı ayrıntılar vardır. Çekmece ve dolabın bulunmadığı modelin yan tarafında ilginç bir dizayna sahip ve masaya yapışık bir şekilde bulunan bir kitaplık bulunmaktadır.

Koçtaş Çalışma Masası Modelleri
Koçtaş Çalışma Masası Modelleri

Bu model de masa rengi beyaz kitaplık rengi kırmızı olarak tercih edilmiştir. Modelin fiyatı 170 tl’ dir. Omega çalışma masası, diğer çalışma masaların dan çok daha farklıdır.

metal-profil-ayakli-yan-rafli-calisma-masasi[B]u model de masayı destekleyen herhangi bir parça bulunmamaktadır. Modelin parçaları duvara monte edilmektedir. Sadece çalışma yüzeyi ve üst kısımda birbirine bağlı farklar bulunmaktadır.

metal-profil-ayakli-kitaplikli-calisma-masasiOldukça modern bir görünüme sahip olan bu model 100 tl’ dir. Max Trend çalışma masası modeli, şık bir tasarıma sahiptir. Bilgisayar bağlantılarının yapılabileceği kablo kanalları bulunmaktadır. Yüksek raflar yerine, masaya monte edilmiş, fazla yüksek olmayan raf ve bölmeler bulunmaktadır. Trend Max çalışma masasının fiyatı 150 tl’ dir.

Bir önceki yazımız olan Kanvas Mandala Boyama Duvar Tablosu Modelleri başlıklı makalemizde Duvar Tablosu Modelleri, En Güzel Duvar Tablosu Modelleri ve Kanvas Mandala Boyama Duvar Tablosu hakkında bilgiler verilmektedir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here