Koçtaş Abajur Modelleri ve Fiyatları

Posted on Haz 18 2017 - 3:07pm by Elif Su

Koçtaş Abajur Modelleri ve Fiyatları: Abajur odaları hem aydınlatan hem de güzelleştiren dekoratif ürünlerdir. Spor, klasik ve modern çizgileri sahip birçok abajur modeli bulunmaktadır. Primo marka beyaz abajur modeli, spor modellerden biri sayılmaktadır. Alt kısmı kısa ve yuvarlak üst kısmı daha uzundur. Fiyatı da 50 TL’dir. Jazz modelde ise yine spor izlere rastlanmaktadır. Bu üründe hem kırmızı hem de beyaz alternatifi sunulmuştur. Modelin üst kısmı oldukça uzun tutulmuştur. Alt kısmı ise önceki ürünle hemen hemen aynıdır. Fiyatı ise ine 50 TL’dir.

Daha modern bir görünüme sahip olan Fiona modeli ise tercih edilen modellerdendir. Bu modelde, şapka ve gövde renkleri birbirinden farklıdır Şapkası siyah ve kırmızı tercih edilebilir. Gövde rengi ise parlak altın rengidir.

Yüksekliği 28 cm ve genişliği 19 cm olan bu ürünün fiyatı 80 TL’dir. Hem klasik hem şık tarzın bir arada bulunduğu Eleanor model ise gövdesiyle dikkat çekmektedir. Şeffaf şekilde üretilen ve kristal görüntüsü verilen bu üründe, şapka kısmı krem rengidir. Uzunluğu diğer modellere göre daha uzun tutulmuştur. 41 cm’lik uzunluğa sahip olan bu ürünün alt taban genişliği 25 cm’dir. Bu ürünün fiyatı ise 230 TL’dir.


Son dönemlerde dokunmatik aletlerin hayatımızdaki önemi fazlalaştı. Bu nedenle abajurlerde de dokunmatik olanlara rastlamak mümkün. Ariel model dokunmatik abajur modeli, 3 farklı renkte alternatif sağlamaktadır. Ayrıca diğer ürünlerden farklı olarak renk değişikliği sadece şapkalarda değil, aynı zamanda gövde kısmında da yapılmış ve hem şapka hem gövde aynı renklerde sunulmuştur. Yüksekliği 37 cm olan Ariel model dokunmatik abajurun çapı 13 cm’dir. Kullanım rahatlığının fazlasıyla yaşandığı ürünün fiyatı 80 TL’dir.

Bir önceki yazımız olan Sivilceler İçin Dua başlıklı makalemizde Sivilceler İçin Dua, Sivilceler İçin Dua Okumak ve Sivilceler İçin Dua Var Mı hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave A Response