Kiralık Aşk Barış Arduç

2.236 views
0

Kiralık Aşk Barış Arduç

Star Tv de yayınlanan Kiralık  Aşk dizisiyle gündeme damga vuran Barış Arduç dizideki Ömer karakteri ile özellikle genç izleyenlerin gözdesi olmuştur. Dizideki güçlü kişiliği ile genç kızların sevgilisi olan Barış Arduç, dizide canlandırdığı Ömer karakteri ile de her kesime hitap etmektedir. Kendi işini kurmuş başarılı, sert ama bir o kadarda naif olan ve insanlara değer veren bir karakteri canlandıran Ömer, bu karakterini kıyafet seçimine de yansıtmıştır.

barış arduç vol2Dizide Ömer karakterinin güçlü kişiliğini iş hayatındaki şık ve farklı takım elbise seçimlerinde de görebiliyoruz. Takım elbiselerindeki seçimlerinde  modern ve klasik çizgilerin birleştiğini söyleyebiliriz.

kiralık aşk paaionisDizide takım elbiseli sert görünümlü Ömer karakteri yine dizide özel hayatındaki  sporcu kimliğinin ön planda olduğunu görebiliriz. Aynı zamanda formuna ve beslenmesine de dikkat eden tarafı ve sporcu kimliği dizide Ömer karakteri ile bütünleşmiştir. Bu aynı zamanda gerçek yaşantısındaki yüzme, futbol ve dalgıçlık sporları ile ilgilenmesinin başarısıdır diyebiliriz.. Başarılı oyuncu Barış Arduç ve yine başarılı rol arkadaşı Elçin Sangu ile yaşadığı heyecanlı, tutkulu bir aşk ve aşkın komik hallerini bizlere hissettiren oyuncular Star ekranlarının gözdesi olmuştur.
barış arduç sevgilisi

Dizideki kimliği ve sevgilisi dışında elbetteki bir özel hayatı ve yaşam tarzı olduğu gibi bu noktada da dikkatleri üzerine çekmektedir. Özel hayatındaki kıyafet seçimlerinde oldukça rahat  ve cool bir stile sahip olduğunu söyleyebiliriz. Birçok izleyici her ne kadar dizide ki defne karakteri ile olan beraberliğini gerçeğe dökülmesini tercih etseler de başarılı oyuncu Gupse Özay ile birliktedir. Özel yaşamının bir parçası olan Gupse Özay ile daha önce Deliha adlı filmde rol almıştır.

Barış Arduç Foto Galeri

Bir önceki yazımız olan İzmirli Hamamcı Selda Kimdir? başlıklı makalemizde İzmirli Hamamcı Selda, İzmirli Hamamcı Selda Gökhan ve İzmirli Hamamcı Selda Kimdir? hakkında bilgiler verilmektedir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here