İyi Bir Sutyenle Engelleri Kaldırın

515 views
0

İyi Bir Sutyenle Engelleri Kaldırın
İngiltere’deki Portsmouth Üniversitesi tarafından yapılan araştırmada görüşülen kadınların yüzde 17’si egzersiz sırasında en büyük engellerinin göğüsleri olduğunu söyledi. Aynı araştırmacılar koşu gibi yüksek şokun olduğu sporlarda, sadece aşağı yukarı değil, sekiz çizerek hareket eden göğüsleri birçok standart sporcu sutyeninin kontrol edemediğini buldu. Özellikle de büyük göğüsler söz konusuysa… Yüksek yoğunluklu egzersizler sırasında sallanan, devinen göğüsler kadınların hareketlerini kısıtlıyor, motivasyonunu düşürüyor; göğüste ve hatta sırt bölgesinde ağrılara, üerleyeıı yıllarda sarkmalara neden oluyor. Tek çaresi ise göğüs yapınıza ve aktivitenize uygun, onları gerçekten destekleyen bir sporcu sutyeni…

İyi Bir Sutyenle Engelleri KaldırınNe yapmalı?
Sutyen alırken mutlaka deneyip yerinizde koşun, zıplayın, kolları açıp kapatın, aşağı sarkın. Yukarı aşağı hareketlerde alt bandın yerinde durup durmadığını, içinde rahat nefes alıp almadığınızı, askıların konforunu ve nihayetinde göğüsleri yerinde tutup tutmadıklarını mutlaka kontrol edin.

Bir önceki yazımız olan Vücudunuza Göre Bikini Seçin başlıklı makalemizde Bikini seçimi, Bikini seçimi nasıl olmalı ve Bikini seçiminde dikkat edilmesi gerekilenler hakkında bilgiler verilmektedir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here