İsminizin Baş Harfi Kişiliğinizi Ele Veriyor

  266 views
  0

  İsminizin Baş Harfi Kişiliğinizi Ele Veriyor

  İlgilendiğimiz kişi hakkında temel bilgiler dışında fikrimiz yok ama merakımız çok ise onun hakkında en ufak bilgi bile bizim için çok kıymetlidir. Peki sadece karşınızdaki kişi için değil kendi kişiliğiniz hakkında da isminizin ipucu barındırdığını biliyor musunuz? Çünkü isminizin baş harfi kişiliğinizi ele veriyor.

  A ile başlayan isimler romantizm yerine aksiyona daha meyillidir. Aynı zamanda sabırsız ve dobra olduklarını da söyleyebiliriz. B harfi ise tam tersi duygusal ve romantizm insanıdır. Sevgiyi ifade etme konusunda da cömerttirler. C harfi sosyal yönü güçlü insanlardır. İsmi D harfi ile başlayanlar kafasına koyduklarını mutlaka yapar. E harfinin ihtiyacı ise sürekli ilgidir. F harfi ideal sevgili ve uçarı bir romantiktir.

   G harfi ayrıntıların insanıdır. H harfi ne aradığını bilir ve arayışına asla son vermez. I-İ harfi ile başlayanlar kırılgan ve sevilmeye ihtiyaç duyan kişiliktedirler. J’lerin fiziksel enerjisi yüksektir. K’ler ketum görünümlerinin altında duyarlı bir kalp barındırırlar. L’ler sevilmekten ziyade sevmeye önem verirler ve yeni tatlar denemeye de açıktırlar. Duygusal M’lerin koruma güdüsü gelişmiştir. N’ler masum ve çekingen görünümlerinin altında tutkulu bir kişilik barındırırlar ve fazla mükemmeliyetçidirler. İsimleri O-Ö harfleri ile başlayanlar para ve güce meyillidirler. Keza P’ler de statüye büyük önem verirler. R’ler entelektüel ve zeka konusunda iddialıdırlar ve bu yüzden karşısındaki kişiden de aynı başarıyı beklerler. Ayrıca iyi öğretmen olurlar.

    S-Ş’ler konuşmayı severler. Tam bir romantik olan T’ler, olumsuz durumlarda gerçekçi olabilmeleri ile de ünlüdür. U-Ü’ler ise tam bir paradoks insanıdır. İki ayrı ucu aynı anda içinde taşıyabilirler. V’ler heyecan ve özgürlük peşinde koşarken gerçekçi olmayan ilişkilerin büyüsüne de kapılabilirler. Y’ler bağımsızlıklarını savunurlar ve sürekli kendilerini ispat etme çabası içindedirler. Son olarak Z’lere baktığımızda ise duygusal ve hayalperest olduklarını ve duygularını kendilerine saklamayı iyi başardıklarını söyleyebiliriz.

  Screenshot_55

  BİR CEVAP BIRAK

  Please enter your comment!
  Please enter your name here