İkizler Burcunun Genel Özellikleri

Posted on May 1 2014 - 4:07pm by Serdar
|
Categorized as
Genel
343

İkizler Burcunun Genel Özellikleri
İkizler Burcu Özellikleri, burçların genel özelliklerini incelemeye devam ediyoruz. İkizler Burcu Erkeği, İkizler Burcu Kadını hakkında bilgileri uzmanların açıklamaları doğrultusunda sizlerle paylaşıyoruz.

Burçlar kuşağının üçüncü burcudur .
Bilinçli olarak kurulan kontaktları ve iletişimi sembolize eder .

Bu burcun insanları genelde entellektüeldir ve mantığa da önem verirler . Çabuk
düşünme ve karar verme yeteneğine sahiptirler .

İkizler insanı için en uygun söz , “Ben düşünüyorum” dur . Bu burcun insanlarının konuşmaya
ve düşünce alışverişine ihtiyaçları vardır .

Böylelikle karşılaştırma eğilimlerini ve düzenleme isteklerini tatmin edebilirler . Konuşmak onlar için önemlidir . Fakat
sohbet ortamından çıkmamalıdır . Düşünceleri serbesttir , bir konudan başka bir konuya sıçrayabilirler .

Konuşma yetenekleri onların sigortası sayılır . İkizler insanı bilgiye susamıştır ve bilgi edinmek için elinden geleni yapar . İkizler insanı eğitimini
tamamlamamışsa hayatı başkalarına zehir eden , kaprisli birisi olabilir . Aşırılığa kaçma eğilimi daha çok , sıkça değişebilen ilgi alanlarından kaynaklanır .

Değişiklik onlar için önemlidir . Eğer işler ve olaylar istekleri doğrultusunda gelişmiyorsa depresif bir hal alabilir .

Genelde birden fazla ilgi alanı olduğunda kendisini daha rahat hisseder . Bu insanlar genellikle gerilimli ve pür dikkattirler , bu durum onların manevi ve ruhsal yönden rahat olmalarını engeller . Bir kişiye veya bir yere bağlı olmak onlar için önem taşımaz .

Gezmeyi , seyahat etmeyi ve evde ufak tefek değişiklikler yapmayı severler . Maddiyatçı olmamalarına rağmen , para onlar için güç ve özgürlük anlamına geldiği için çok çekicidir . Çevrelerindeki insanlardan daha farklı olduklarını düşünürler . Klişeleşmiş ve kalıplaşmış herşeye karşıdırlar , bundan dolayı sık sık başları derde girer .

İkizler insanı toplumsal olmaktan çok kişiseldir ve bunun hiçbir şekilde başkaları tarafından değiştirilmesine ve eleştirilmesine izin vermezler . Birisi istedi diye veya kurallar gereği olduğu için atılımda bulunmazlar . Duygusal yönden yüzeyseldirler ve başkalarının duygularını anlamakta güçlük çekerler .

İkizler insanı konuşmalarına dikkat etmelidir , çünkü karşısındaki insanı kırabilir . Vücutlarını ve zihinlerini sık sık dinlendirmelidirler , böylelikle kendilerini daha sağlıklı hissedeceklerdir .

Leave A Response