İkizler Burcunun Genel Özellikleri

  373 views
  0

  İkizler Burcunun Genel Özellikleri
  İkizler Burcu Özellikleri, burçların genel özelliklerini incelemeye devam ediyoruz. İkizler Burcu Erkeği, İkizler Burcu Kadını hakkında bilgileri uzmanların açıklamaları doğrultusunda sizlerle paylaşıyoruz.

  Burçlar kuşağının üçüncü burcudur .
  Bilinçli olarak kurulan kontaktları ve iletişimi sembolize eder .

  Bu burcun insanları genelde entellektüeldir ve mantığa da önem verirler . Çabuk
  düşünme ve karar verme yeteneğine sahiptirler .

  İkizler insanı için en uygun söz , “Ben düşünüyorum” dur . Bu burcun insanlarının konuşmaya
  ve düşünce alışverişine ihtiyaçları vardır .

  Böylelikle karşılaştırma eğilimlerini ve düzenleme isteklerini tatmin edebilirler . Konuşmak onlar için önemlidir . Fakat
  sohbet ortamından çıkmamalıdır . Düşünceleri serbesttir , bir konudan başka bir konuya sıçrayabilirler .

  Konuşma yetenekleri onların sigortası sayılır . İkizler insanı bilgiye susamıştır ve bilgi edinmek için elinden geleni yapar . İkizler insanı eğitimini
  tamamlamamışsa hayatı başkalarına zehir eden , kaprisli birisi olabilir . Aşırılığa kaçma eğilimi daha çok , sıkça değişebilen ilgi alanlarından kaynaklanır .

  Değişiklik onlar için önemlidir . Eğer işler ve olaylar istekleri doğrultusunda gelişmiyorsa depresif bir hal alabilir .

  Genelde birden fazla ilgi alanı olduğunda kendisini daha rahat hisseder . Bu insanlar genellikle gerilimli ve pür dikkattirler , bu durum onların manevi ve ruhsal yönden rahat olmalarını engeller . Bir kişiye veya bir yere bağlı olmak onlar için önem taşımaz .

  Gezmeyi , seyahat etmeyi ve evde ufak tefek değişiklikler yapmayı severler . Maddiyatçı olmamalarına rağmen , para onlar için güç ve özgürlük anlamına geldiği için çok çekicidir . Çevrelerindeki insanlardan daha farklı olduklarını düşünürler . Klişeleşmiş ve kalıplaşmış herşeye karşıdırlar , bundan dolayı sık sık başları derde girer .

  İkizler insanı toplumsal olmaktan çok kişiseldir ve bunun hiçbir şekilde başkaları tarafından değiştirilmesine ve eleştirilmesine izin vermezler . Birisi istedi diye veya kurallar gereği olduğu için atılımda bulunmazlar . Duygusal yönden yüzeyseldirler ve başkalarının duygularını anlamakta güçlük çekerler .

  İkizler insanı konuşmalarına dikkat etmelidir , çünkü karşısındaki insanı kırabilir . Vücutlarını ve zihinlerini sık sık dinlendirmelidirler , böylelikle kendilerini daha sağlıklı hissedeceklerdir .

  BİR CEVAP BIRAK

  Please enter your comment!
  Please enter your name here