İğne Oyası Havlu Kenarı Modelleri

Posted on Şub 11 2017 - 11:18pm by Elif Su

İğne Oyası Havlu Kenarı Modelleri: Annelerimizin, büyük annelerimizin çeyizlerinin en nadide parçaları olan iğne oyaları günümüzde de beğeni toplayan parçalardır. İğne ile kuyu kazmak deyiminin tam manasıyla vücut bulduğu iğne oyası sehpa ya da dolap örtülerinin yani sıra iğne oyası havlu kenarları da çok şık durmaktadır. Piyasada oldukça yüksek fiyatlara satılan bu modelleri sitemizde bulabilirsiniz.

İğne oyası Türk toplumunun geleneksel el işlerindendir. Size sunduğumuz iğne oyası havlu kenarları modelleri ile hem keyifli bir uğraş edinecek hem de havlularınızı güzelleştirecek siniz. Herkes havlularınıza hayran kalacak. Arkadaşlarınıza ve yakınlarınıza da hediye edebileceğiniz havlu kenarları beğeni toplayacak. Ayrıca çocuğunuzun çeyizine yapabileceğiniz iğne oyası havlu kenarları modelleri ile bütçenizi de koruyabileceksiniz. Adım adım ve basit anlatımıyla iğne oyası yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Bir havlunun kenarına dikip sevdiklerinize hediye ettiğinizde ne kadar mutlu olduklarını göreceksiniz. Birbirinden güzel havlu kenarı modellerimizi gördüğünüzde siz de yapmak isteyeceksiniz. Anne annelerinizin, baba annelerinizin çeyiz sandıkları evinizde canlanacak. İğne oyası havlu kenarları modelleri ile banyolarınız şenlenecek. Arkadaşlarınız bu yeteneğinize, iğne oyası yapabilmenize hayran kalacak.

Siz de evinizin şıklık yarısında bir adım öne geçmesini istiyorsanız iğne oyası havlu kenarı modellerimize göz atmadan geçmeyin. Sizi sıkmayan ve kafanızı karıştırmayan, sade anlatımlarla havlu kenarlarını bir çırpıda bitireceksiniz. Havlularınız arkadaş sohbetlerinin, bunların konuşulan konularından biri olacak.

Bir önceki yazımız olan Tory Burch 2017 Koleksiyonu başlıklı makalemizde tory burch babet replika, tory burch babet ucuz ve tory burch beymen hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave A Response