İç Çamaşırında 2014 Modası

  374 views
  0

  İç Çamaşırında 2014 Modası

  Kusursuz şıklığı dile getirmek isteyenlerdenseniz iç çamaşırı seçiminde renk tonları ve dekoltenin cesur olmasına dikkat etmelisiniz. İç çamaşırı renk seçiminde ten renginizi ön plana çıkaracak seçimler yaparsanız kombininizde ki uyumun asaletini başarıyla yansıtabilirsiniz. Eğer beyaz tene sahipseniz kırmızı sıcak alt tonları ve şarap kırmızısını kullanarak çekiciliği yakalayabilirsiniz. Ten renginiz esmer ve buğday tonlarında ise iç çamaşırı seçiminde ekru, bej, kahve renklerinden uzak durmalısınız. Çünkü bu renklerin sahip olduğu pigmentler ten renginiz ile birleşerek sizin soluk ve cansız görünmenize sebep olacaktır. Bu tür ten rengine sahip bayanlar lacivert, antrasit tonlarını kullanarak ilgi çekici bir modaya imza atabilir. İç çamaşırı 2014 modasında dekolte seçimi yaparken vücut tipinizi göz önünde bulundurmalısınız. Eğer göbek kısmınızdan şikâyetçiyseniz yüksek belli iç çamaşırları ile kombin edilmiş straplez modeller sizin için biçilmiş bir kaftan olabilir.

    Günlük yaşantımızda kullandığımız kombinelerimizdeki bazı detaylar canınızı sıkabilir. Özellikle transparan ve dantel işlemeli dekolteye sahip bluz seçimlerinde silikon sutyen tercih edilerek kusurlar kapatılmalıdır. Eğer straplez kesime sahip elbise modelinden yana tercihiniz kullandıysanız yarım ay yani büstiyer sutyen diye adlandırdığımız modeli tercih etmelisiniz. İ çamaşırında kullanılacak en önemli aksesuarlardan biri de sırt kolyeleri

  dir.  İç çamaşırınızın kesim detaylarına bağlı kalarak sırt kolyelerinin modeline karar verebilirsiniz. Eğer ince askılara sahip fırfırlar ile desteklenmiş sutyen ile bir kombin hazırlıyorsanız kesinlikle gösterişli taşlara sahip zincir sırt kolyelerinden yararlanmalısınız.

  BİR CEVAP BIRAK

  Please enter your comment!
  Please enter your name here