İbrahim Saraçoğlu Sivilce Kürü Elma Sirkesi

Posted on Ağu 2 2016 - 1:54am by Burcu Demir

İbrahim Saraçoğlu Sivilce Kürü Elma Sirkesi

Sivilceler, ergenlik yani 12-18 yaş dönemlerinden hayatımızınız diğer aşamalarına kadar sorun teşkil eden dermatolojik bir problemdir. Çoğu sivilce besin alerjisi, yağlı yiyecekler, kadınlarda regl dönemi, stres vb. sebeplerden ötürü çıkmakta ve kısa süre sonra kendiliğinden geçmektedir. Fakat cilt tipinden kaynaklı bir sivilce problemi var ise dermatoloğa görünmek kaçınılmazdır. Yine de sağlıklı bir yöntem olan İbrahim Saraçoğlu sivilce kürü elma sirkesi yöntemini denemekte fayda var.

İbrahim Saraçoğlu Sivilce Kürü Elma Sirkesi

İbrahim Saraçoğlu Sivilce Kürü Elma Sirkesi

ATV ekranlarında yayınlanan Zahide İle Yetiş Hayata programında Profesör Doktor İbrahim Saraçoğlu sivilce kürü elma sirkesi ile sivilcelerden çok hızlı ve kolay bir biçimde kurtulmanın mümkün olduğundan söz etmiştir.  Profesör Doktor İbrahim Saraçoğlu sivilce kürü elma sirkesi hazırlanışı ise oldukça basit. Soda ve asetik asit içermeyen doğal elma sirkesi ile hazırlanmaktadır. 1 kahve fincanı soda ve 1 kahve fincanı asetik asit içermeyen doğal elma sirkesi karıştırılmalıdır. Bu karışım sabah 1 kere, akşam 1 kere olmak üzere günde iki kere yüze pamuk yordamıyla sürülmeli, minimum 30 dakika beklendikten sonra ılık su ile durulanmalıdır.

İbrahim Saraçoğlu Sivilce Kürü Elma Sirkesi

Bu işlemi sivilcelerini geçene kadar yapabilirsiniz. Profesör Doktor İbrahim Saraçoğlu sivilce kürü elma sirkesi uygulanışı işte bu kadar basit. Yüz sağlığınız için uygulayabileceğiniz bu kür oldukça ekonomik ve güvenilirdir. Dikkat edilmesi gereken tek unsur eğer elma sirkesini marketlerden temin ediyorsanız içeriğini kontrol ederek asetik asit içermediğinden emin olmanız. Asetik asit içeren elma sirkeleridir. Sivilcelere müdahale etmek isterken onların kontrolden çıkmasına sebep olabilir.

 

Bir önceki yazımız olan Leke Çıkarıcı Doğal Yüz Maskeleri başlıklı makalemizde Leke Çıkarıcı Doğal Yüz Maskeleri, Leke Çıkarıcı Doğal Yüz Maskesi ve Leke Çıkarıcı Maskeler hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave A Response