Hiç Bilinmeyen Yüz Maskeleri

  456 views
  0

  Hiç Bilinmeyen Yüz Maskeleri

  Cilt tonunuzu dengeleyerek cildinizi gerecek birbirinden özel karışımlar güzelliğinizin vazgeçilmezi olacak. Tüm bayanların korkulu rüyası olan cilt tonlarındaki renk değişimi ve lekeler artık teker teker yok oluyor. Ünlülerin de destekleyerek kullandığı pembe maske sivilce ve ameliyat izlerini ilk kullanımda gözle görünür şekilde yok ediyor ve parlak bir cilde sahip olmanızı sağlıyor.

   Evde hazırlayacağınız kolay malzemeler ile de cilt tonundaki eşitsizliği gidererek sivilce izlerini tedavi etmek artık çok kolay olacak. Yüzünüzü yatmadan önce sirkeli pamuk yardımı ile silin ve ardından bir kâse içine bir adet sıkılmış limon suyu, bir çay kaşığı bal karıştırarak yüzünüze uygulayın. Bu karışımı yaklaşık 25 dakika suratınızda bekletin ve ardından yıkayarak cildin öz rengini geri getirmek adına kahve ve zeytinyağı karışımını peeling olarak uygulayın. Bu işlem sonrasında yüzünde gözle görülecek şekilde renk değişimi ve yumuşaklık fark edeceksiniz. Parlak bir cilde sahip olmak istiyorsanız bir tatlı kaşığı havuç, bir tatlı kaşığı salatalık, bir tatlı kaşığı limon suyu ve badem yağını blender aracılığı ile karıştırarak 25 dakika suratınızda bekletin ve ardından maden suyunu tonik olarak kullanın. Bu işlem sonrasında cildinizin yumuşayarak parladığını ve siyah noktalarınızın azaldığını göreceksiniz.

   Yine sizi rahatlatacak maskelerden biri ise bir fincan yoğurt, bir tatlı kaşığı limon suyu, bir yumurta sarısı ve bir tatlı kaşığı elma sirkesi ile yapacağınız yüz maskesidir. Bu karışım sonrasında gözle görülür bir tazelik, ferahlık elde edeceksiniz…

  BİR CEVAP BIRAK

  Please enter your comment!
  Please enter your name here