Güzellik – Yaşa göre oje seçimi nasıl olmalıdır ?

  1.327 views
  0

  Güzelliğinize tamamlayıcı dokunuşlar için kullandığınız aksesuarların yanında, tırnaklarınızın bakımlı ve ojeli olması da çok önemli olan etkenlerden.. Yalnız uygun yaşa ve kıyafete göre oje seçiminin doğru yapılmamış olması çoğu zaman tüm emeklerinizi boşa çıkarabiliyor… Peki yaşınıza uygun oje rengini nasıl seçebilirsiniz ? Birlikte inceleyelim…

  20’li yaşlar

  20li_yslar_icin_ne_renk_oje_secilmelidir_nars_nail_pulled_oje

  Ojeleri hem pratik hem de tamamlayıcı en iyi aksesuar olarak düşünebilirsiniz. Aynı zamanda alış imkanları da oldukça ucuza mal oluyor. Dolayısı ile öyle fazla bütçeler ayırmadan uygunca güzelliğinize güellik katabiliyorsunuz. Genç yaşlarda en kararsız olduğumuz dönem olduğundan ne renk süreceğinize karar veremiyorsanız metalik ve pastel renkler sizin için en ideal olanlarıdır. Nars nail Polish ve Full Metal Jacket rengi mükemmel bir seçim olabilir.

  30’lu yaşlar – Bronz Şıklığı 

  Bronz-Libertine_Dior_renkli_Oje

  Bronz renkler hem açık tenlilere, hem de esmerlere oldukça yakışıyor. Dior Vernis Nail Lacquer oje, Bronze Libertine rengi olan ojeler sizin için ideal seçimler olabilir. Aynı zamanda ayaklarınız içinde çok şık bir tercih olabilir.

  40’lı yaşlar – Morun albenisi

  essie-nail-polish

  Essie Nail Polish oje, Velvet Voyeur rengi 40’lı yaşlar için cesaretin adeta sembolü. Bu yaşların en belirgin özelliği daha feminen ve güçlü durmak haydi o zaman sizde hakkını verin..

  50 ‘li yaşlar – Kırmızı Kırmızı

  William_Tell_Me_OPI_Oje

  Opi Nail Lacquer oje, William Tell Me About OPI kullanabileceğiniz kırmızı tonlar hem gündelik hayat hem de gece ziyaretlerinizde çok şık olabilecek.

  60’lı yaşlar – Bordo

  ruby_ribbon

  evlon Nail Enamel oje, Ruby Ribbon rengi bu yaşlar için en ideal seçimler olabilir. Özellikle metalik renklerden uzak durmanız en doğru seçimi yapmak demek olacaktır.

  BİR CEVAP BIRAK

  Please enter your comment!
  Please enter your name here