Göğüs Dikleştirmenin Yolları

997 views
0
Göğüs Dikleştirmenin Yolları, Göğüs Dikleştirmenin Kolay Yolu Modafesto.com

Göğüs Dikleştirmenin Yolları

Göğüs bölgesi kadınlarda özellikle dış görünüm açısından çok fazla önemli bir noktadır. Dış görünüşe daha fazla estetik katılması amacıyla göğüs kısmının özellikle daha dolgun ya da daha dik olması istenir. Bu bakımdan kadınlar göğüs dikleştirmenin yolları üzerine yoğunlaşmaktadırlar.

Göğüs dikleştirmenin tıbbi ve doğal olmak üzere iki ayrı yöntemi bulunmaktadır. Özellikle büyük göğüslü kadınlarda sarkmalar daha fazla ve daha erken meydana gelir. Bunun önüne geçmek için daha çok göğüs ölçüsü ve sırt çapıyla uyumlu ve düzenli sutyen kullanmak, yüzmek, göğüs bölgesine yönelik egzersiz hareketleri yapmak gerekmektedir. Yaş ilerledikçe bu yöntemler de yetersiz kalacağı için tıbbın imkânlarından faydalanmak gerekecektir. Göğüs dikleştirici krem ve kürler, masaj yöntemleri ya da gerekirse ameliyatları uygulamak göğüslerinize istediğinizi görünümü vermenizi sağlayacaktır. Göğüs dikleştirici kürlerin en bilineni limon suyu kürüdür. Yarım litre suya, 1 yemek kaşığı deniz tuzu ile yarım limon suyunu karıştırın. Hazırlanan bu karışımı göğüs bölgenize sürün ve bir vücut yağı ile masaj yapın. Bu işlemin periyodik bir halde farklı günlerde tekrarlanmasıyla göğüs bölgesinin dikleşmesine yardımcı olabilirsiniz.

Mastopeksi yani diğer adıyla göğüs dikleştirme ameliyatının yaş sınırı 18’dir. Bu ameliyatın amacı göğüslerdeki sarkıklığı gidermek, meme ve meme uçlarını ideal büyüklüğe kavuşturmak ve aynı zamanda iki göğüs arasındaki simetriyi sağlamaktır. En kalıcı ve en kesin yöntem olarak bu ameliyatlar bilinmektedir. Doğal yöntemlerin de çare etmediği noktalarda, ameliyatlara başvurarak göğüs bölgenize dik bir görünüm verebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Çinli Ve Rus Kadınların Güzellik Sırları başlıklı makalemizde Çinli Ve Rus Kadınların Güzellik Sırları ve Çinli Ve Rus Kadınların Güzellik Sırrı hakkında bilgiler verilmektedir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here