Galatamoda Alışveriş Festivali 2013 Nişantaşı’nda Başlıyor

  1.200 views
  2

  Bu yıl 19.su düzenlenecek olan Galatamoda Alışveriş Festivali’nin tarihleri, 12-16 Haziran 2013 olarak belirlendi. 2013 ‘ün merakla beklenen etkinkliği İstanbul Shopping Fest 2013 ‘de renk katacağını düşündüğümüz Galatamoda Alışveriş Fetivali’nde oldukça tanıdık 31 farklı Türk modacı yer alacak.

  Ozlem_Ahiakin_Kreasyonlari_2013

  19.su düzenlenecek olan Galatamoda Alışveriş Festivalinde yer alacak tasarımcılar şu şekilde : Aslı Güler, Asu Aksu, Belma Özdemir, Burcu Aslan, Burcu Kuru, Duygu Ergör, Duygu Şahin, Ece Salıcı, Esra Kurtçu, Filiz Yakar, Founta Günem, Gökhan Talay, Gül Ağış, Hande Çokrak, Jale Hürdoğan, Mehtap Elaidi, Mine Atalar, Nejla Güvenç, Neşva Taş, Nihan Buruk, Nihan Peker, Özgür Masur, Özlem Ahıakın, Özlem Kaya, Selim Baklacı, Sezgi Beşli, Simay Bülbül, Ümit Aybek, Tuvana Büyükçınar Demir, Zümrüt Çakır ve Tanju Babacan..

  Ozlem_Ahiakin_Kreasyonlari_2013_4

  MTD (Moda Tasarımcıları Derneği) tarafından yürütülen organizasyonda, ana sponsor ise Limango. Her yıl geleneksel olarak düzenlenen bu festival, ilk defa İstanbul Shopping Fest etkinliği altında da düzenlenmiş olacak.

  Gul_asig_2013_galatamoda

  Bu arada altta galeri kısmından katılımcı tasarımcıların bir kaçının en beğendiğim modellerini derledim. Keyifli seyirler olsun. Hatırlatmadan geçmeyelim, Galatamoda 2013 Alışveriş Festivali tarihleri , 12-16 Haziran 2013. Bu tarihleri ajandanıza not edin. Oldukça renkli ve güzel tasarımları izleyeceğimizi düşündüğüm Galatamoda 2013 ‘de buluşmak ümidi ile. Mutlu modalar.

  2 YORUMLAR

  1. Iyi gunler. Mida sitelerini gezerken tesadufen denk geldim. Yalnizca iki yazi olmasina ragmen cok hosuma gitti. Ozellikle kullandiginiz renkler ne kadar modadan anladiginizi yeterince yansitiyor. Bu etkinlige katilmayi zaten cok istiyordum ve siz de kisa ve oz cumlelerle cok guzel anlatmisiniz. Yazilarinizin devamini bekliyorum. Basarilar.

  BİR CEVAP BIRAK

  Please enter your comment!
  Please enter your name here