Erkeklerin Surat Şekillerine Göre Bıyık Seçimleri

  319 views
  0

  Erkeklerin Surat Şekillerine Göre Bıyık Seçimleri

  Kadınlar kadar olmasa da erkeklerde ayna karşısında kendi yüzlerinde bazı değişiklikler yapabiliyor. Bu değişikliklerin bir tanesi de bıyık. Kimi erkek bıyıklarından asla vazgeçmezken, kimisi ise bir türlü cesaret edip bıyık bırakamaz. Çünkü yakışıp yakışmayacağını bilemediğinden alacağı tepkilerden çekinir.

  Aslında doğru seçim yapıldığında bıyık, bir erkeğin çok hoş ve karizmatik görünmesini sağlayabilir. Biz bu yazımızda hangi tip erkeklere, hangi şekil bıyıkların yakışacağını konu edeceğiz.

  Bıyık bırakacak kişi esmerse ve minyon tipli değilse, vücut yapısı da biraz yapılıysa pos bıyık bırakabilir. Ayrıca bu kişi için pala bıyıkta tercih edilebilecek bir diğer alternatif olabilir. Eğer kişi sarı veya kumral bir tene sahipse burma bıyık gayet güzel ve karizmatik bir görüntü ortaya çıkarabilir. Ayrıca bu kişilerin yüz hatları genişse karanfil bıyıkta yakışabilecek diğer bir bıyık şeklidir. Bazen çene kısmında bulunan sakallarla kombin edilen veya birleştirilen bıyık şekilleri de kullanılabiliyor. Bunlar da daha çok minyon tipli erkeklerin tercih edebilecekleri bir şekildir. Özellikle bu şekil yüzün küçüklüğünü saklayıp daha uzun ve geniş görünmesini sağlayabilir.

  Aslında zevkler çok fazla tartışılmaz. Zaten bizim anlattıklarımız da genel bilgiler. Bir erkeğe yakışan en iyi bıyık şeklini bulmak için yapılması gereken tek şey tüm bıyık şekillerini denemektir. En güzelini yüzünüzde görerek bulabilirsiniz. Bunun için sadece biraz zamana ihtiyacınız var…

  BİR CEVAP BIRAK

  Please enter your comment!
  Please enter your name here