En Özel Aromalara Sahip Sabunlar

Posted on May 30 2014 - 6:03pm by Elif Su
|
Categorized as
Genel
342

En Özel Aromalara Sahip Sabunlar

Mikropların büyük düşmanı sabunlar farklı ve özel aromaları ile vazgeçilmeziniz olacak. Shea diye adlandırdığımız karite ağacından elde edilen bu ürün nemlendiriciliği açısından oldukça yüksek minerallere sahiptir. Kuru cilt tipleri için biçilmiş bir kaftan olan Shea ciltteki yağı kolayca emer. Bal ve badem sabunu ise besleyici özelliği ile doğanın bize vermiş olduğu büyük bir nimettir. Sahip olduğu antioksidanlar ile temizliği ön planda tutan bal ve badem sabunu aynı zamanda cildin canlı bir görünüm kazanmasını sağlar.

 Yorgun ciltler için birebir gelecek tarçın sabunu ise içeriğindeki sinnamik sayesinde oldukça sağlıklıdır. Antibaktariyel özelliğine sahip tarçın sabunu rahatlatıcı etkisiyle beraber cilde derinlemesine temizlik sunar. Eğer yağlı bir cilde sahipseniz yulaf sütü sabununu kullanarak problemlerinizi kısa sürede çözebilirsiniz.

 Yatıştırıcı özelliği ile dillere destan olan yulaf sütü sabunu hassas cilt tipine oldukça uygundur. Yüz toniklerinin vazgeçilmezi gül aromasını da sabunlarınıza taşıyarak ferahlığın adını cildinize taşıyabilirsiniz. Siyah noktalar için uygun bir cilt temizleyici görevini üstelenen gül aroması aynı zamanda cilde ferahlık vererek sakinleşmesini sağlar. Cildinize bir terapi niteliği sağlayacak lavanta aromasına sahip sabunlar ise dinlendirici kokusu ile cildinize yumuşaklık hissi verir. İris özü ile desteklenebilen lavanta sabunları kalıcı ve hoş bir koku bırakır. Eğer tüm yorgunluğunuzu atarak ferah bir cilde sahip olmak istiyorsanız birbirinden özel harmanlara sahip sabun aromalarını cildinizde deneyebilirsiniz…

Leave A Response