En Komik Pokemon GO Resimleri Paylaşımları

765 views
0
En Komik Ve Çılgın Pokemon Go Resimleri - Modafesto.com

En Komik Pokemon GO Resimleri Paylaşımları

Pokemon Go artık hemen hemen herkesin merak ettiği ve bir çok alana yayılmış ücretsiz oynanabilen, bir zamanlar çizgi filmi ile efsane olmuş bir oyun. Bu oyunu her yerde oynayabilir siniz. Ha böle olunca ortaya çılgın ve komik görüntüler çıkıyor. İşte Bazı Pokemon Go oyuncularından paylaşımlar.

Komik Pokemon Go Resimleri - Modafesto.com
Komik Pokemon Go Resimleri – Modafesto.com

Pokemon GO Nasıl Oynanır?

Bu oyun ile sanal dünya le gerçek dünya arasında bağlantı kuracaksınız. Dünya üzerinde bulunan ve belirli bölgelere dağılmış Pokemonları yakalamak için mücadele edeceksiniz. Oyunda yapmanız gereken dışarıda birazcık yürüyüşe çıkmak ve yeni Pokemonlar keşfetmek.

Pokemon Go Resimleri Komik - Modafesto.com
Pokemon Go Resimleri Komik – Modafesto.com

Nasıl Pokemon Yakalanır?

Daha sonra yakalamış olduğunuz bu Pokemonları geliştirme merkezlerine giderek geliştirmeniz ve daha güçlü olmalarını hatta evrim geçirmelerini sağlamanız gerekiyor. Poke topları ile avınızı tespit edin ve yakalayın. Oyunu oynadıkça nasıl daha iyi Pokemon bulabileceğinizi anlayacaksınız. Ama unutmayın biraz mesafe kat etmeniz gerekmektedir.

En Komik Pokemon Go Resimleri - Modafesto.com
En Komik Pokemon Go Resimleri – Modafesto.com

Oyun ile ilgili hem ilgi hemde şikayetler şimdiden gelmeye başladı. Beğenilen özelliklerinden bir tanesi oyunun insanları dışarıya yürüyüş yapmaya çağırması, beğenilmeyen özelliklerinden en belirgin olanları da tam yetki alınması ve kişisel bilgilerin çalınma korkusu ayrıca Diyanet de Camilerin geliştirme merkezi olarak görünmesinden dolayı kaygılı…

Bir önceki yazımız olan Kadınların zevk noktaları! başlıklı makalemizde Kadınların zevk noktaları, Kadınların zevk noktaları nelerdir ve Kadınların zevk noktaları resimli hakkında bilgiler verilmektedir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here