2016 En Güzel Havlu Kenarı Modelleri

729 views
0

2016 En Güzel Havlu Kenarı Modelleri

Genç kızlar ve yeni evlenen bayanlar için çeyizlerinin olmazsa olmazı desenli havlular. Herkesin evinde düz renk havlulara rastlamak mümkün. Düz renk, desensiz havlular klasik sıradan banyolarda sade bir şekilde dururken, kenarı desenli havlular banyoyu güzelleştiren bir aksesuar olmaya başladı. Özellikle yeni evlenen genç kızlar düz havlulardan çok kenarı desenli havluları banyolarına yakıştırıyorlar.

Peki hangi banyo tipine, hangi havlu deseni daha uyumlu olur? Bu sorunun cevabı çok önemli çünkü her desenli havlu, her banyoda güzel durmayabiliyor. Tabi sürekli banyolardan bahsediyoruz ama bazı bayanlar mutfaklarında da bu desenli havluları kullanmayı tercih edebiliyorlar.

Mesela sade bir banyonuz varsa, bu banyoya üzerinde resim desenleri olan modeller uyumsuz olabilir. Sade ve klasik banyolara daha çok kenarı dantelli modeller yakışacaktır. Tabi banyonun duvar renklerinin farklılığına göre havlunun ve dantellerin renkleri değişkenlik gösterebilir.  Düz renklerin aksine parlak görünümlü banyoların renkli -pudra pembe, somon, vizon, krem, bebe mavi ve nefti yeşili gibi- havlularla mekâna doğal bir görünüm kazandırması mümkün olabilir. Bunun yanı sıra 2014 havlularda soft renklerin kullanıldığı bambu özellikli havlularda bayanların vazgeçilmezi haline gelmiştir. Bu havluların sağlık açısından anti bakteriyel özelliğe sahip olması da her anlamda faydalı olmasını sağlamıştır.

Desenli, nakışlı, baskılı ve hatta hayvan, çiçek figürlerinin de ön planda olduğu havlular son yıllarda evimizi süslediği gibi, hediye amaçlı da kadınların çok hoşuna giden modellerdir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here