Elçin Sangu Saç Rengi Ve Modelleri

2.689 views
0

Elçin Sangu Saç Rengi Ve Modelleri

Kiralık Aşk Dizisi ile bütün dikkatleri üzerine çeken güzel oyuncu Defne’nin yani Elçin Sangu’nun saç rengi ve dizide kullandığı saç modelleri bir çok kişi tarafından yakından takip edilmektedir. Dizi başladığı günden beri güzelliği ile bir çok bayanı kendisi gibi olmaya özendiren Elçin Sangu dizide ki karakteri ile de oldukça çok sevildi.

Defne Saç Modelleri

Elçin Sandu saç rengi ve modeli üzerine olan bu ilgi yüzünden bizde bu yazımızı kendisine ayırdık ve saç rengi ile tercih ettiği saç modellerini sizler için bir araya getirdik. Özellikle dizide kızıl saçları ile ön plana çıkan Kiralık Aşk Dizisinin Defne’si yeni saç modelleri ile de beğeni almaktadır. Kızıl saçı denemek isteyenler için bu saç tonunu elde etmek biraz zor olacaktır diyebiliriz.

Kiralık Aşk Defne Saç RengiElçin Sangu Saç Rengi Doğal Mı ?

Saçlarının doğal renginin bakır kızıl olmasından dolayı güzel oyuncunun saçları yani tamamen doğaldır. Bunu kendisi de her fırsatta söylemektedir.Ama üzülmeyin bu rengi yapmayı düşünen bayanlar için bu renk tonuna yaın saç rengini sizler için araştırdık 9.4 numaralı boya ile bu renge yakın bir ton elde edebilirsiniz. Ama unutmayın her zaman en iyi saç kendi doğal saçınız olacaktır. Saçlarınızı fazla boya ile yıpratmayın sakın.

Kiralık Aşk Defne Saç ModeliElçin Sangu Saç Rengi Ve Modelleri

Elçin Sangu’nun tercih ettiği saç modellerini sizler için bu galerimizde bir araya getirdik, sizlerde beğendiğiniz modeli kuaförünüze giderek yaptırabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Hadise Saç Modelleri O Ses Türkiye başlıklı makalemizde Hadise Saç Modelleri, Hadise Saç Modelleri 2016 ve Hadise Saç Modelleri O ses hakkında bilgiler verilmektedir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here