Dore Renk Elbiseler ve Çeşitleri

  418 views
  0

  Dore Renk Elbiseler ve Çeşitleri

  Dore, altın ve bakır rengini çağrıştıran özel bir renktir. Bayanların kendisini en rahat hissettikleri giyecek olan elbiselerde de dore rengini görmek mümkündür. Her geçen gün yenilenen moda dünyasında 80’lerden bugüne birçok dönemde dore renkleri bayanların vazgeçilmezi haline gelmiştir. Öyle ki günümüzde dahi çoğu gece davetinde dore renk elbiseleri görmemiz kaçınılmaz olmuştur.  Şimdi dore renk elbiselerin çeşitlerini inceleyelim…

  Dore renkte saten kumaştan straplez uzun bir elbisenin gece davetlerinde sade fakat bir o kadar da göz alıcı olması, rengin kendi cazibesindendir. Bunun dışında ortama göre, dore renkte taşlarla süslenmiş öpücük yaka bir elbisenin modele verdiği o esrarengiz ışıltı birçok erkeğin dikkatini üzerinde toplayacaktır. Şıklık ve zarifliği hem renginde, hem modelinde görmek isteyen bayanlar için dore renk simlerle hareketlendirilmiş  “v” yaka derin dekolte bir elbise de bu davetlerde giyilmek üzere dolabımızda yer almalıdır.

  Ayrıca dore rengi elbiselerin boydan uzun modellerinin yanı sıra mini modelleri de mevcuttur. Bu elbiseleri altın takılarla da tamamlamak mümkündür. Aynı zamanda dore rengi kişinin karakteristik olarak kendine olan öz güvenini yüksek tutar. Örneğin, dore renk süper sırt dekolteli elbise giyen bir kişi, altın sarısı uzun küpelerle kendini daha iyi hissedecektir. Çünkü dore rengi siyah renginin tam tersi, takıda abartıya gerek duymaz.

  Adeta güneşin ışıklarını yansıtan dore renk elbiseler özellikle gece davetlerinde bayanların gözdesi olmaya devam etmektedir.

  BİR CEVAP BIRAK

  Please enter your comment!
  Please enter your name here