Dik Memelere Sahip Olmak

715 views
0

Dik Memelere Sahip Olmak

Kadınların dış görünüşlerini tamamlayan en önemli unsurlardan birisi göğüslerdir. Göğüs kısmı bir kadın açısından çok önemlidir. Her kadın dolgun ve dik bir göğüs kısmına sahip olmak ister. Bir kadında en çok dikkat çeken noktaların başında elbette ki göğüsler gelmektedir. Giyilen kıyafetleri daha etkili kılmak için daha dolgun ve dik göğüslere sahip olmak gerekir.

Günümüzde kadınlar dik memelere sahip olmak için çok çeşitli yollara başvurabilir. Çeşitli pratik yöntemler ve evde uygulanan yöntemlerin yanı sıra günümüzde özellikle göğüs estetiği yapılması da çok yaygındır. Tıbbi olarak da artık dolgun göğüslere sahip olmanın yolları bulunmuştur. Evde pratik açıdan çeşitli yöntemlerle de göğüslerinize dik bir görüntü verebilirsiniz. Kadınların özellikle cildi pürüzsüz yapmak için Peeling yaptıkları bilinmektedir. Peeling yöntemini özellikle evde göğüs bölgenize uygulayarak göğüslere daha canlı, daha dolgun bir görüntü verebilirsiniz. Bu sayede göğüsleriniz daha dik bir görünüme kavuşacaktır. Ayrıca dik göğüslere sahip olmak için soğuk su ile basınçlı duş uygulaması yapabilirsiniz. Soğuk su ile göğüslerinize yapacağınız masaj sayesinde göğüsleriniz daha sıkı bir görünüme kavuşur. Bu sayede sarkıklıklar son bularak, göğüsleriniz daha dik bir görünüme ulaşır.

 

Göğüslerinize dik bir görüntü vermek amacıyla jimnastik yapmak da çok önemlidir. Jimnastik özellikle memenin arka kısmında kalan doku ve kasları güçlendirerek, göğüslerinize daha dik bir görüntü verir. Bu bakımdan daha diri ve daha dik bir göğse sahip olmak isteyen kadınların jimnastiğe önem vermesi gerekir. Çeşitli göğüs jimnastiği hareketleriyle özlediğiniz dik ve dolgun göğüslere kavuşabilirsiniz. Bunlara ek olarak zambak soğanı ürününden bahsedilebilir. Bu bitki içerdiği kadınlık hormonundan dolayı göğüslerin dik görünüme kavuşmasını sağlar. 3-4 adet zambak soğanını kıyarak suyunu çıkartın. Bu su, gliserinle karıştırılır ve meme kısmına uygulanır. Bu şekilde göğüsler daha dik görünüme kavuşacaktır.

Bir önceki yazımız olan V-Pills Kullananlar başlıklı makalemizde V-Pills ve V-Pills Kullananlar hakkında bilgiler verilmektedir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here