Depreme Dayanıklı Yatak Modelleri

Posted on Ara 29 2015 - 1:54am by Serdar

Depreme Dayanıklı Yatak Modelleri

Depreme dayanıklı yatak modelleri, Son günlerde popüler hale gelen ve bir çok kişinin depreme dayanıklı olması bakımından tercih etmeye başladığı bu ilginç tasarımları sizler için yakından incelemeye aldık ve ürün hakkında ki bilgileri modafesto sitesinden aktarıyoruz.

Sonunda bu da oldu Depreme Dayanıklı Yatak Üretildi!
Evet yanlış duymadınız teknolojinin günden güne gelişmesi ve doğa ile mücadelede önemli bir rol oynayan tasarımcıların doğal afetlerden bir tanesi olan deprem anlarında insanların özellikle uyku anlarında yakalandıklarında can güvenliğini sağlayacak ilginç bir tasarıma imzasını attı.

Depreme Dayanıklı YatakDepremin ne zaman geleceği belli olmadığı için amansız bir şekilde yakalanmak da mümkün. En korkunç deprem anı şüphesiz uyku halinde yakalandığınız an olduğundan bu tasarım çok ilgi görecek gibi.

Depreme Dayanıklı Yatak Modelleri

Depreme Dayanıklı Yatak Modelleri

Sürekli depremlerin yaşandığı ülke olan Japonya bu duruma karşı güzel bir önlem almış durumda her ne kadar fiyatı pahalı olsa da can her şeyden önemlidir. Satılacağına eminim. Shinko Industries tarafından geliştirilen Wood Luck isimli yatak modeli, tam 60 ton yüke dayanabilme özelliğine sahip.

Depreme Dayanıklı Yatak Modelleri 2016Düşen enkazlara karşı üstün koruma sağlayan bu yatak sayesinde çok uzun süre hayatta kalabileceksiniz. 30-40 yıllık ağaçlar kullanılarak imal edilen yatak modeli  5,600 dolarlık fiyattan satışa sunuldu. 3 Farklı versiyonu bulunan yatak modelinin ilk olarak Japonya’da satışa sunulması bekleniyor. Ülkemizde tutulur mu bilmiyorum ama tüm dünyada kısa sürede büyük beğeni topladı.

Bir önceki yazımız olan 2015 İstikbal Mobilya Therapedic Modelleri Ve Fiyatları başlıklı makalemizde 2015 İstikbal Mobilya Therapedic modelleri, İstikbal Mobilya Therapedic ve İstikbal Mobilya Therapedic modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave A Response