Denize Giderken Yapılabilecek Saç Modelleri

895 views
0
Denize Giderken Yapılabilecek Saç Modeli - Modafesto.com

Denize Giderken Yapılabilecek Saç Modelleri

Yaz ayları ile birlikte deniz sezonu da açıldı. Bayanlar, her zaman olduğu gibi denize giderken de kendilerini iyi hissetmek ve bakımlı gözükmek isterler. Bunun için saçları, giyimleri hatta kullandıkları aksesuarlarda bile oldukça seçici davranırlar.

Denize giden bayanlar, saçları su ile temas edip bozulacağından, nasıl bir model uygulamaları gerektiği konusunda tereddüde düşebilirler. Isı uygulanarak yapılan modellerden kaçınılması gerekmektedir. Zira düzleştirilen veya maşa yapılan bu modellerde su ile temas ettikten sonra saçları şekilsiz duracak ve çabaları boşa gidecektir. Denize giderken yapılabilecek saç modelleri, daha çok salaş kullanımı kolay modeller olmalıdır. Örneğin, bu sene oldukça moda olan örgü tipi modelleri kullanabilirler.

Bu modeller yapımı ile oldukça kolaydır ve size trend bir görünüm sağlayacaktır. Bunun yanında salaş topuzlar kullanılabilir. Evde kolaylıkla yapacağınız bu model ile, denize girdikten sonra suya temas eden saçlarınızı yine aynı şekle sokmak da oldukça kolay olacaktır. Salaş modellerden hoşlanmayan bayanlar, balerin topuz modeli yaparak, saçlarını gergin bir şekilde yukarıdan yapacakları bir topuz ile de şekillendirebilirler. Son dönemde doğal saçlar moda olduğundan, saçlarını salık bırakabilir veya sıcaktan dolayı salık saçlardan kaçınıyorsanız, saçlarınızı yarım toplayıp, topladığınız kısmı topuz yaparak da kullanabilirsiniz.

Bahsettiğimiz saç modellerini yapıp kullanacağınız bir güneş gözlüğü ile modern bir görünüm elde edebilir ve kolay kullanabileceğiniz bu modeller ile tatilinizde yaşayacağınız zaman kaybının önüne geçebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 2016 Kısa Saç Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Kısa Saç Modelleri, Kısa Saç Modelleri ve Kısa Saç Modelleri 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here