Civan Perçemi Adet Söktürücü

830 views
0
Civan Perçemi Adet Söktürücü - Modafesto.com

Civan Perçemi Adet Söktürücü

 Civan perçeminin adet söktürücü özelliği olduğunu birçok usta isimlerden duymaktayız. Vücuda birçok faydası olan civanperçemi, günde iki kez kullanma ile derdinize devam olacaktır ancak gün söylemek doğru değildir çünkü her bünye birbirinden farklıdır ve birbirinden farklı sonuçlar doğurur. Civanperçemi uzun süredir sökülemeyen âdete değil de en fazla 1- 1,5 aylık gecikmelerde etkilidir. Civan perçeminin bir alt basamağında da taze nane bulunur ve hormon sorunları olanlara uzun vadede birebirdir, hormon tahlillerinde de bunu görebilirsiniz.

Bilimsel adı achiillea millefolium olan civanperçemi, mucize olarak nitelendirilir;

soğuk algınlığına ve mide kramplarına iyi gelir. Gaz sancısına birebirdir. Sakinleştirici özelliği olmasından ötürü uykusuzluk sorununa iyi gelir, adet dönemi ağrılarına en etkili çaydır.

Adet söktürücü olmak da civan perçeminin etkisiz kaldığı zamanlarda etkisini artırmak için önereceğim birkaç küçük ipucu mevcut. İlk olarak kaynamış olan bir bardak suya civanperçemi beraberinde testere dişli aslanpençesi ve hayıt tohumu eklemek oldukça etkili bir yöntemdir. Kimileri bu malzemeleri hafta hafta tekli şekilde de kullanarak fayda görmüşlerdir. Yahut civanperçemi kullanır iken bir yandan bal tarçın çörekotu karışımını tüketerek de civanperçeminin etkisini artıracak ve düzenli kullanım olduğu takdirde komple adet düzenini sağlamanıza yardımcı olacaktır

Bir önceki yazımız olan Hyalüronik Asidin Faydaları Nelerdir? başlıklı makalemizde Hyalüronik Asidin Faydaları, Hyalüronik Asidin Faydaları Nelerdir? ve Hyalüronik Asit hakkında bilgiler verilmektedir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here