Çiçekli Gelin Tacı Modelleri

1.680 views
0
Çiçekli Gelin Tacları

[T]üm genç kızlar evlenecekleri zaman bazıları daha da önce de kafasında gelinliğini ve gelinliğin aksesuarlarını tasarlamıştır. Gelinliğin aksesuarlarından en çok dikkat çekeni ve üstünde en çok düşünüleni şüphesiz ki gelin tacıdır. Gelin tacı dediğiniz zaman yüzlerce model vardır ve herkes kendi zevkine göre bir gelin tacı seçer. Gelin tacı modellerinin içinde en çok tercih edilenler arasında bulunan çiçekli gelin tacı modellerinden bahsetmek gerekir ise elbette ki onlarca değişik model olduğuna göre burada ancak bir kaçından bahsedebiliriz.

Çiçekli Gelin Tacı Modelleri 2017

Çiçekli gelin tacı modellerinin arasında kır düğünlerinin vazgeçilmezi sıra sıra dizilmiş papatyalardan oluşan taçtır. Bunun dışında iri iri çiçeklerden oluşan abartılı taçlar da tercih edildiği gibi küçük çiçekler ile dizili olan taçlar da mevcuttur. Bu taçların gerçek çiçekler ile oluşturulan taçlar olduğu gibi gerçeğinden ayırt edilemeyen yapay çiçekler ile oluşturulan taçlar da mevcuttur.İri çiçeklerin arasına küçük çiçeklerin yerleştirildiği gerçeğe yakın gibi duran yapay çiçeklerden oluşan taçlar çok tercih edilmektedir.

Çiçekli Gelin Tacı Modeli

[G]onca güller ile gerçek çiçeklerden yapılan bir taç da hoş bir görünümdedir. Birkaç iri yapay çiçeğin arasına bir kaç küçük yapay çiçeğin konduğu küçük bir buketin taç şeklinde şaça yerleştirilmesi ile ortaya güzel bir görüntü çıkar. Çok küçük yapay papatyalar ile sıralanmış olan taçlar oldukça tercih edilmektedir ve bu taçların arka kısmından da tül sarkan modelleri de mevcuttur.

Doğal Çiçekli Gelin Tacı Modelleri

[R]enk olarak bu taçları renk seçenekleri mevcut bulunmaktadır. Bir de seçilen tacın şekli, kullanılan çiçekler de yüze ve gelinliğe uyumlu olması gerektiğini unutmamak gerekir. Tercihler yapılırken bunlarda göz önünde bulundurulmalı. Her yüze uygun bir taç ve gelinliğe uygun çiçek çeşidi de mevcuttur. Zevkinize uyanlardan seçim yaparak gelinliğinizi tamamlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Nişan Bohçası Nasıl Hazırlanır başlıklı makalemizde Nişan Bohçası, Nişan Bohçası Hazırlama ve Nişan Bohçası Nasıl Hazırlanır hakkında bilgiler verilmektedir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here