Ceviz Suyu İle Zayıflama

Posted on Eki 11 2016 - 10:23pm by Serdar

Bitkisel bir şekilde kilo vermek isteyenler ceviz suyu ile zayıflama yöntemi ile zayıflamak gerçekten de mümkündür. Bu şekilde sağlıklı kilo vererek istediğiniz kiloya da ulaşabileceksiniz. Ceviz suyu zayıflamada etkili olduğu gibi başka sorunlara da çözüm bulmuştur. Ceviz suyu gaz problemleri olanlara, kolesterolü olanlara ve tiroidi olanlara çözüm bulmuştur. Ceviz suyu insanlara tokluk hissi vererek daha az yeme ihtiyacı verir.

Ceviz Suyu İle Zayıflama

Ceviz Suyu İle Zayıflama

Özellikle basenlerdeki yağları eritmede yardımcı olmaktadır. Yani ceviz suyu hem zayıflamak için hem de sağlık açısından da oldukça faydası vardır. Sadece bununla kalmayıp ceviz suyu beyni güçlendirir ve beyin sistemine karşı yararı da büyüktür. Şimdi de ceviz suyunun nasıl yapılacağını anlatalım.

Ceviz Suyu İle Zayıflama

Ceviz Suyu İle Zayıflama

Bir adet cevizi bir bardak sıcak suda bekletiniz. Tabi ki cevizin kabukları soyulmuş olmalıdır. Sabahları mutlaka aç karna içiniz. Gece yatmadan bir bardak sıcak suya bir adet soyulmuş cevizi koyarak sabaha kadar bekletmelisiniz. Sabah uyandığınızda kahvaltıdan önce aç karna bu ceviz suyunu içmelisiniz. Daha sonra da kahvaltınızı yapmaya başlayınız. Ceviz suyunu her insan rahatlıkla içebilir. Çünkü cevizin hiç bir kötü yanı yoktur. Ceviz aynı zaman da sağlığa karşı da olumlu etkisi olduğu için insan vücuduna da hiç bir yan etki yaratmayacaktır.

Ceviz Suyu İle Zayıflamak

Ceviz Suyu İle Zayıflamak

Cevizin içeriğinde bulunan protein ile hızlı bir şekilde yağ yakmaktadır. Ayrıca insanın sinir sistemini de oldukça korumaktadır. Kilo vermek isteyen kişiler özellikle ara öğünlerde yedikleri zaman kendilerini tok hissedeceklerdir. Kalorilerini yakmak isteyenler günde beş ya da altı adet ceviz yiyerek kalori yakabilirsiniz. Diyet yapanlar özellikle diyet yaptıkları boyunca her gün ceviz yemelidirler. Diyet yapanlar ara öğünlerinde ceviz yiyerek hem sinir sistemini dengeler hem de kendilerini tok hissederler. Ceviz suyu ile zayıflayarak istediğiniz kiloya ulaşabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Hızlı Kilo Verme Teknikleri başlıklı makalemizde Hızlı Kilo Verme, Hızlı Kilo Verme Teknikleri ve Hızlı Kilo Verme Yolları hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave A Response