Boyun Kırışıklığı İçin Etkili maske

600 views
0
Boyun Kırışıklığı İçin Etkili Maske, Boyun Kırışıklığı İçin Maske,Boyun Kırışıklığı İçin Etkili Maske Önerisi

Boyun Kırışıklığı İçin Etkili Maske

Hemen hemen herkesin korkulu rüyası kırışıklıklar. Alnımızda, göz altları ya da kenarında, boyunda vücudumuzun bir çok yerinde oluşan kırışıklar bizi hiç de mutlu etmezler. Özellikle erken yaşta oluşan boyun ve yüzdeki kırışıklıklar psikolojimizi oldukça etkiler. Yüzleri kadar boyunlarının da pürüzsüz görünmesine özen gösteren kadınlar bildikleri bütün yöntemleri denerler. Hatta kırışmadan önce kırışma oluşumunu engellesin diye boyun kırışıklığı için etkili maske arayışına girerler.

Boyun Kırışıklığı İçin Maske
Boyun Kırışıklığı İçin Maske

Birçok alanda olduğu gibi boyun kırışıklıklarımız için de doğal çözümler bulabiliriz. Bunlar biri muz maskesidir. Bir adet muz ve bir kaşık gül suyu ile uygulayacağımız maske ile kırışıklarımızdan kurtulabiliriz. Yapmanız gereken bir tane muzu ezip bir kaşık gül suyu ile iyice karıştırdıktan sonra masaj yaparak boyun bölgemize uyguluyoruz, yarım saat bekletip duruluyoruz. Bu uygulamayı düzenli olarak yaparsak kırışıklıkların azalmasına büyük etkisi oluyor.

Boyun Kırışıklığı İçin Maske Önerisi
Boyun Kırışıklığı İçin Maske Önerisi

Bir diğer yöntem, duruşumuz. Eğer sürekli yere bakar gibi duruyorsak boynumuz olduğundan çok daha çabuk kırışır, bu nedenle mümkün olduğunca dik durmaya çalışmalıyız. Bal da boyun kırışıklıklarımıza çözüm olabilir. Günde 1 yemek kaşığı bal ve yine 1 yemek kaşığı gliserini karıştırıp, gece yatarken boyun bölgemize uyguluyoruz. Ve yıkamadan uyuyoruz. Bu yöntem de boyun kırışıklıklarını engellemek için son derece etkili bir çözümdür. Kırışıklıklardan kaçışımız elbette ki yoktur ama en azından erken oluşmasını engellemek bizim elimizdedir.

Bir önceki yazımız olan Domuz gribi nedir,Domuz gribi belirtileri neler? başlıklı makalemizde Domuz gribi, Domuz gribi belirtileri ve Domuz gribi nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here