Birbirine En Çok Yakışan Renk Kombinleri

  491 views
  0

   Birbirine En Çok Yakışan Renk Kombinleri

  Önümüz yaz ve renkler en çok yazın kendilerini gösteriyor… Ancak hangi renklerin bir arada kullanılabileceğini bilmek ve birbirlerine en çok yakışan renkleri birbirleri ile kombinleyebilmek şart!

  İşte size renk kombinleri için öneriler:

  Toz Pembe-Siyah : Bir arada kullanıldığında son derece romantik ve naif bir kombin oluşturan bu iki rengi ister alt-üst giyerken isterseniz, tek renk giyip diğer rengi aksesuarlarda kullanırken deneyin, ortaya çıkan sonucu çok beğeneceksiniz.

  Kırmızı-Turkuaz: İlk akla geldiğinde uyumsuzmuş gibi görünse de kırmızının turkuazla uyumu son derece sıradışı ve iddialı bir kombin oluşturur. Her ikisi de karakter renklerden olsa da bir arada çok farklı bir güzellik sergiliyorlar.

  Siyah-Beyaz: Siyahın beyazla uyumu kesinlikle klasiktir ve hiç bir dönem modası geçmez.

  Pembe- Mor: Yanlış okumadınız. Her ikisi de feminen olan pembe ve mor,birarada ulaşılması zor bir büyü yaratıyor. Örneğin pembe elbisenizi mor aksesuarlarla kombinleyebilir ya da mor bir elbiseyi pembe bir çanta ile tamamlayarak kendi büyünüü yaratabilirsiniz.

  Yeşil-Pembe: Şaşırmayın! Pembe ile bir arada kullanacağınız çok canlı bir yeşil (zümrüt yeşili denen tondan) ortaya inanılmaz bir uyum ve iddia çıkarıyor. Kendinize güvenin kesinlikle bu iki tondan bir kombin hazırlayın.Örneğin pembe skinny pantolonun altına zümrüt yeşili bir ayakkabı giyin…

  Çiçekli desenler: Bu yazın en hit parçalarından olan çiçek desenleri düz olmak kaydıyla hemen her renkle kombinlenebilir. Ama en çok koyu mavi, sarı, yeşil ve turuncu ile tamamlanır ve ayakkabı olarak seçeceğiniz düz renk bir babetle şahane bir günlük şıklığa ulaşabilirsiniz.

  BİR CEVAP BIRAK

  Please enter your comment!
  Please enter your name here