Bayan Ayakkabı Modelleri 2014

  361 views
  0

  Bayan
  Ayakkabı Modelleri 2014

  “Dost başa, düşman ayağa bakar” deseler de inanmayın, herkes ayağınıza bakar!
  İstediğiniz kadar şık ve bakımlı olun eğer doğru bir ayakkabı ile kıyafetinizi tamamlayamazsanız ne yazık ki harcadığınız tüm emekler boşa gidebilir.
  “Kadını kadın yapan ayakkabıdır.” diye boşuna dememişler. Çok iddialı gibi görünse de bu sözün doğruluk payı büyüktür. Çok sade giyinmiş, örneğin bir kot pantolon ve bir beyaz t-shirt giymiş olabilirsiniz. Ancak altına giyeceğiniz seksi bir stiletto ile günün en iddialısı olabilirsiniz. Ya da aynı kombini bir spor ayakkabıyla tamamlayıp hafta sonu kahvaltısına gidebilirsiniz.Tüm keramet ayakkabıdadır.
  Ayakkabı modellerinde de tüm moda trendlerinde olduğu gibi hızlı ve sürekli bir değişim vardır. Bu yüzden ayakkabılara ilginiz varsa, bu modayı ve yeni çıkan modelleri de sıkı takip etmenizde fayda var. Her sezon eklenen yeni renk ve modellerle alternatifler her geçen gün artıyor çünkü.
  Bir de ne kadar yeni ürün çıkarsa çıksın hiç modası geçmeyen, eskimeyen modeller de var. Her kadının ayakkabı dolabında mutlaka olması gerekenler. Örneğin siyah, sivri burunlu, topuklu bir rugan ayakkabı.


  İster kot pantolonun ister döpiyesin altına giyilsin, her durumda kurtarıcı olan bu klasiği eğer edinmemişseniz, hata etmişsiniz. Aynı şekilde, platformlu bir siyah stiletto da acil durumlar için yardımınıza koşabilir.
  Siz siz olun, her sezon ayakkabı modellerini takip edin. Ancak klasik parçaları da unutmayın!

  BİR CEVAP BIRAK

  Please enter your comment!
  Please enter your name here