Ayakkabı üzerine küçük fiyonklu dokunuşlar

  712 views
  0

  Hiç kuşkusuz şimdiye dek zarafet ve şıklığı simgeleyen ayakkabılar üzerinde yerleştirilen küçük fiyonklar, bu yaz için markaların koleksiyonlarında yer alan önemli detaylardan. King Paolo ‘da bu akımı şık babetlerine uygulayan markalardan.

  E73_C-5034

  Kırmızı, mavi ve yeşil renklerin daha ön planda olduğu King Paolo 2013 yaz babet modellerinde babetler üzerine yerleştirilmiş olan küçük fiyonklar her türlü kombinlerinize uyum sağlamak ile birlikte, oldukça rahat kullanımı avantajı ile de tercih açısından cidden değerlendirilebilir bir seçim olabilir.

  89E_C-5246-2

  Öte yandan ayakkabı veya babet seçimini King Paolo ‘dan yana kullanacaklar için ürünlerin satış rakamları da gayet ekonomikler. 45 TL ile 130 Tl arası değişen Babet ve Ayakkabı modelleri arasında illaki size hitap eden bir tanesini bulacaksınız.

  Z77_A-5022

  Sizde sipariş vermek için online King Paolo mağazasından size en yakın bayiyi bulup yerinde satın alabilir, veya henüz halen daha kampanyası devam eden Markarom dan erkek modelleri için beğendiklerinizi sipariş edebilirsiniz. Unutmadan Markarom fiyatlarında %75 lere varan indirimler de var.

  DB2_A-682-2

  BİR CEVAP BIRAK

  Please enter your comment!
  Please enter your name here