Akrep Burcunun Genel Özellikleri

  368 views
  0

  Akrep Burcunun Genel Özellikleri
  Akrep  Burcu Özellikleri, burçların genel özelliklerini incelemeye devam ediyoruz.Akrep Burcu Erkeği, Akrep Burcu Kadını hakkında bilgileri uzmanların açıklamaları doğrultusunda sizlerle paylaşıyoruz.

  Akrep Burcu / 23 Ekim-21 Kasım

  Akrep Burcunun Genel Özellikleri

  Burçlar kuşağının sekizinci burcudur . Maddenin yok oluşu ve yüksek gücü sembolize eder .

  Akrep burcu insanının yaşamında temel kurallar , değişikliğe açık olaylar ve bilgiler önem taşır .

  Akrep burcu insanları için en uygun söz “Ben istiyorum”dur .Bu burç insanlarının istek güçleri kuvvetlidir . İçten gelen bilinçli istek doğrultusunda oluşmuş dürtüleri yoğunluktadır . Akrep burcu insanının hayatı genelde iç güdülerini yapıcı bir şekilde ortaya koymakla ve duygularının savaşı ile geçer .

  Akrep burcu insanları arzu ve seksüel dürtülerle dolu olduklarından ihtiraslı ve hırslı bir sevgili olurlar . Sevgileri kontrollerinden çıkarsa , ki bu onlarda sık sık olur , sahiplenme duygusuna , kıskançlık ve şiddete yol açabilir .

  Akrep burcu kadar iyi yönde gelişebilen ve aynı zamanda kötü yönde gelişebilen başka bir burç yoktur . Çok iyi ve yardımsever bir dost olabildiği gibi , birisinin arkasından entrikalar çeviren , amansız bir düşmanda olabilir . Akrep insanları sevdikleri konuya veya olaya bütün enerjilerini harcarlar .

  Bundan dolayı konu seçiminde çok dikkatli ve titiz olmalıdırlar .Çünkü ikinci bir konu veya olaya enerjileri kalmaz .Akrep insanları hayatı hiçbir zaman hafife almazlar . Ciddiyetleri çalışmalarından anlaşılabilir .

  Mükemmel olma istekleri onları başkalarının sorumluluğunu üstlenmekten uzak tutar . Detaylar üzerinde durmaları , kendi güçlerinin üstüne çıkıp yorulmalarına neden olur ; olaylar onları yıldırmaz , zorlamalar ve ödünler büyük olsada sonuna kadar dayanmaya çalışırlar . Burçlar kuşağının objektif olamayan birkaç burcundan biridir .

  Bazen tek olma özelliğinide ellerinde tutarlar .Kendilerinin olumsuz yönlerini , zayıflıklarını görmezler , başkalarınıda kendileri gibi zannederler ; onlar birşeyi yapabiliyorsa , başkalarıda yapabilmelidir . Dostlarına yardım ve iyilik yapmaktan hoşlanırlar , fakat her zaman onlardan bir beklentileri vardır . Yardım ettikleri kişinin hemen kendi ayakları üstünde durmasını , aktif olmasını isterler ve o kimseyi buna zorlarlar .

  Akrep insanı bir dostuna sır veriyorsa , onun o sırrı saklamasını ister , bu arzu onda diğer burçlardan daha fazladır . Eğer sırrı açıklanırsa öfkesinden kaçınmak zor olur , o kimse ile bir daha arkadaşlık etmez . Kötü bir düşman olur . Akrep insanı mücadelesinde kural tanımaz , çok acımasız olabilir . Başkalarındanda bunun tersini beklemez .

  Bu burcun insanlarının bir özelliğide başkalarını çok çabuk etkileyebilmeleridir . Etkileri altına aldıkları kimseden en gizli bilgileri ufak oyunlar yaparak rahatça alabilir . Onların kullanma ve sahiplenme istekleri aşırı geliştiğinden , Zodyak’ın en bencil tipleri olabilirler , başkalarının güçsüz yönlerinden istifade ederek üstünlük sağlarlar .

  Onlar için zayıflık ; çirkin , önemsiz ve sakınılması gereken bir şeydir . Çevrelerindeki insanların zayıf ve güçsüz zamanlarını sezerek bilinçli bir şekilde onları kullanmaya kalkarlar .

  BİR CEVAP BIRAK

  Please enter your comment!
  Please enter your name here