2017 Klozet Kapak Modelleri

Posted on May 1 2017 - 5:25pm by Burcu Demir

2017 Klozet Kapak Modelleri

Aslında klozet kapaklarında sadeliği düşündükleri için başka seçenekleri aramayanlar oldukça fazladır. Halbuki klozet kapakları banyolarda şık bir aksesuar detayıdır. Aslına bakarsanız aksesuar olarak hayatımızda yer edinmesi ilginçtir fakat son yıllarda farklı tasarımlar ile alışılmışın dışına çıkarak oldukça farklı model ve desenler ile piyasa da yerini almıştır. Modelleri kadar fonksiyonellikleri açısından da farklılıklara sahiptirler.  Bunun yanı sıra elbette ki kapakların kolay temizlenebilir olması ve kir tutmayan özelliklerde olması cabasıdır. Bu modelleri sizlere resimler ile göstermeye çalışacağım umarım beğenir ve kendinize fikir edinmiş olursunuz.

Hayatını müzikle bütünleştiren müzikten kopamayan insanlar için evinin her köşesinde müziği anımsatacak aksesuarlar mevcuttur. Bu aksesuarlardan birini de banyonuzda görmek isterseniz işte en güzel örneği bu olmalıdır. Yine maç tutkunlarına özel banyoda gazete okumayı sevenler için de bir model seçeneği mevcuttur. Bunların dışında modern, şık, sportif, deniz esintilerini ve komik durumları barındıran aynı zamanda sadeliği sevenler için de model seçenekleri oldukça fazladır.

Dekoratif olarak öne çıkan klozet kapak modelleri sizler için de evin her bölümüne önem verdiğiniz  kadar tuvalet bölümüne de önem  veriyorsanız birbirinden şık dekoratif klozet kapakları sizlerin de tuvaletini süsleyebilir. Rengarenk kapaklar dahil hemen her desen ve biçimde piyasada alıcılarını bekliyor. Artık sade alışılmış kapaklardan kopup çılgın kapak modellerini deneme zamanı. Dekorasyonun detayı olarak düşünülen kapaklar renkli ve cıvıl cıvıl görünümleri ile banyo ve tuvaletlerinizde en ön plana çıkan aksesuar olacaktır. Bu tasarım ürünlerini artık hemen her yapı marketlerden satın alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 2015 İstikbal Mobilya Ofis Sandalyeleri Ve Fiyatları başlıklı makalemizde 2015 İstikbal Mobilya Ofis Sandalyeleri, İstikbal Mobilya 2015 Modelleri ve İstikbal Mobilya Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave A Response